مدیران خودروعصر اعتبار

دبیرستاد بازآفرینی منطقه ٨ شهرداری تهران مطرح کرد؛

تقویت نهاد‌های مدیریت محلی در دستور کار شهرداری منطقه ٨

عصر ساختمان-گنجعلی گفت: هدف از اجرای سیاست‌های بازآفرینی شهری، توسعه و بهبود زیرساخت‌های شهری و تقویت نهاد‌های مدیریت محلی است.

تقویت نهاد‌های مدیریت محلی در دستور کار شهرداری منطقه ٨
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران،  جلسه ستاد بازآفرینی پایدار منطقه ٨ شهرداری تهران با دستور کار بررسی و تصویب برنامه توسعه محله‌های سبلان، کرمان، لشگر و مجیدیه برگزار شد.

  تقویت نهاد‌های مدیریت محلی در دستور کار شهرداری منطقه ٨

  در این جلسه پریسا گنجعلی دبیرستاد بازآفرینی منطقه ٨ شهرداری تهران گفت: توسعه شهرنشینی و افزایش قابل توجه جمعیت، مشکلات و محدودیت‌های قابل توجهی را در گوشه و کنار پایتخت ایجاد کرده است، به همین سبب هدف از اجرای سیاست‌های بازآفرینی شهری و برنامه‌های تجدید حیات شهری، ارتقای شرایط کیفی زندگی، توسعه و بهبود زیرساخت‌های شهری و تقویت نهاد‌های مدیریت محلی و دفاتر خدمات محله‌ای مردم نهاد است.

  توسعه محله‌های منطقه ٨ در اولویت‌ برنامه‌های مدیریت شهری
  وی در ادامه با بیان اینکه برنامه توسعه محله‌های منطقه مبنای بودجه‌ریزی سنوات آینده است، بر توجه هر چه بیشتر دستگاه‌های خدمت‌رسان به تحقق پذیری پروژه‌های پیشنهاد شده در برنامه توسعه محله‌ها اشاره کرد.

  تقویت نهاد‌های مدیریت محلی در دستور کار شهرداری منطقه ٨

  در این جلسه اسناد توسعه محلات سبلان، کرمان، لشگر و مجیدیه توسط مدیران دفاتر توسعه محله‌ای و حاضران جلسه، از جمله آریا زند رئیس دبیرخانه دائمی پایش ارزیابی و نظارت بر برنامه پنج ساله سوم شهر تهران و ابراهیمی مدیر دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهرداری تهران و نمایندگان آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، اداره برق و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی