مدیران خودروعصر اعتبار

سید مالک حسینی رئیس سازمان مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران شد

عصر ساختمان- سید مالک حسینی، مشاور سابق وزیر اقتصاد و رئیس پیشین مرکز اطلاع رسانی که از دوره وزارت علی طیب نیا به عنوان یکی از جوان ترین مدیران ارشد به دولت تدبیر و امید پیوست، با حکم جوادی یگانه، سکاندار یکی از مهمترین سازمان های شهرداری تهران شد.

سید مالک حسینی رئیس سازمان مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱:۰۰

    به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از اقتصادآنلاین، محمد رضا جوادی یگانه، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران با پذیرش استعفای سید صدرالدین محمدی طی حکمی سید مالک حسینی را به عنوان سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی منصوب کرد.

    بررسی دانش و کارنوشت مدیریتی حسینی 40ساله که در مقطع دکتری مدیریت تحصیل می کند موجب افزایش امیدواری ها به ارتقا سطح همکاری و مشارکت جویی نخبگان و تشکلهای اجتماعی در حوزه فعالیتهای مرتبط این سازمان است و این امر را به خوبی می توان از انعکاس مثبت این انتصاب در سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای اجتماعی و رسانه ای دریافت.

    دبیری شبکه ملی تشکل های غیر دولتی جوانان، ریاست شورای موسسین خانه سازمان های غیردولتی ایران، مدیریت پروژه ایران آینده در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ، همکاری با مرکز مطالعات شهرداری تهران و مرکز تشکل های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در کنار مسولیت های متعدد فرهنگی و رسانه ای از دیگر سوابق وی محسوب می شود.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی