عصر اعتبار

فرماندار کوهرنگ:

تونل "چری" در کوهرنگ احداث می‌شود

احداث این تونل ‌۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

عصر ساختمان- فرماندار کوهرنگ گفت: میزان اعتبارات مورد نیاز برای احداث تونل چری ۹۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده، اما تنها ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آن تصویب شد و تاکنون ۲ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

تونل "چری" در کوهرنگ احداث می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از تسنیم، مرتضی زمان‌پور با اشاره به اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های این شهرستان اظهار داشت: سال گذشته در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی، کشاورزی، گازرسانی و راه‌ها به شهرستان کوهرنگ 10 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

  وی با اشاره به اجرای 20 طرح عمرانی در این شهرستان افزود: سال گذشته بیش از 20 طرح برق‌رسانی، آسفالت‌، گازرسانی، افتتاحیه سالن ورزشی و جاده‌سازی با اعتباری بالغ بر3 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید که زمینه اشتغال 200 نفر را در این شهرستان فراهم کرده است.

  فرماندار شهرستان کوهرنگ با بیان اینکه یک میلیارد تومان اعتبار به شیلات ماهی 30 تنی اختصاص یافت، بیان کرد: در راستای بهره‌برداری از این شیلات یک میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که زمینه اشتغال 30 نفر را فراهم کرد.

  زمان‌پور خاطرنشان کرد: افتتاح تعاونی تهیه و توزیع محصولات کشاورزی با اعتباری بالغ‌بر 700 میلیون تومان سبب اشتغالزایی 10 نفر شده که با کود و سم و بذر در این تعاونی با نرخ دولتی میان کشاورزان توزیع می‌شود.

  وی با اشاره به گازرسانی در روستاهای صمصامی و بازفت گفت: عملیات گازرسانی به این دو روستا با 5 میلیارد تومان اعتبار انجام شد که در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

  فرماندار شهرستان کوهرنگ ظرفیت سالن ورزشی شهر چلگرد را یک هزار و 200 نفر اعلام و تصریح کرد: برای تکمیل این سالن ورزشی 500 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شد که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

  زمان‌پور با اشاره به تکمیل ساختمان فرماندار این شهرستان ادامه داد: مجموع اعتبار برای احداث ساختمان فرمانداری 2 میلیارد تومان پیش‌بینی شد که تاکنون 800 میلیون تومان آن محقق شده و تا پایان سال جاری این ساختمان افتتاح می‌شود.

  وی از احداث تونل چری در گردنه چری از توابع شهرستان کوهرنگ خبر داد و افزود: میزان اعتبارات مورد نیاز برای احداث تونل چری 90 میلیارد تومان پیش‌بینی شده اما تنها 14 میلیارد و 800 میلیون تومان آن تصویب شد و تاکنون 2 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

  فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به احداث 3 مدرسه با مشارکت خیران مدرسه‌ساز گفت: 3 مدرسه توسط خیران مدرسه‌ساز در روستاهای نصیرآباد، میهه و بازفت احداث شده است.

  زمان‌پور با بیان اینکه جاده سرآقا سید تا شهر چلگرد مرمت و بازسازی می‌شود، خاطرنشان کرد: بازسازی و مرمت جاده سرآقا سید تا شهر چلگرد با اعتباری بالغ‌بر 5 میلیارد تومان در دست اجرا قرار گرفته است.

  وی با بیان اینکه تاکنون اعتبارات ماده 180 و تملک دارایی در این شهرستان اختصاص نیافته است، بیان کرد: مجموع اعتبارات ماده 180 و تملک دارایی در این شهرستان 10 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که از اعتبارات تملک دارایی تنها 30 درصد آن محقق شده است.

  فرماندار ‌کوهرنگ با بیان اینکه شهرستان کوهرنگ 8 درصد آب کشور را تأمین می‌کند، تصریح کرد: 12 چشمه آب معدنی در این شهرستان وجود دارد که در راستای پیشبرد اقتصاد مقاومتی می‌تواند بسیار مؤثر می‌باشد که 2 قطب دیگر در حال راه اندازی است و یک قطب هم در سال جاری افتتاح شد و زمینه اشتغال را برای 60 نفر فراهم کرده است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
  آرشیو