مدیران خودروعصر اعتبار

نقص فنی در سامانه صدور کارت بلیت الکترونیک شهرداری تهران

عصر ساختمان-چندی است سامانه ثبت نام بلیت الکترونیک با مشکلاتی مواجه شده است و مسئولان شهری هیچ واکنشی در این زمینه نشان نداده اند.

نقص فنی در سامانه صدور کارت بلیت الکترونیک شهرداری تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، درحالی که در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم مطابق هر سال در و دیوار مترو و ایستگاه‌های اتوبوس پایتخت پر از تابلو‌ها و بنر‌هایی است که دانشجویان و دانش آموزان را تشویق می‌کنند تا برای کاهش 50 درصدی هزینه‌ حمل و نقل شهری در سامانه بلیت الکترونیک کارت تخفیف ثبت نام کنند. البته در این سامانه امکان دریافت  کارت بلیت تخفیف دار برای دیگر شهروندان نیز فراهم شده است.

    اما مسئله‌ای که این روز‌ها به وجود آمده است این است که افرادی که از قبل در سامانه register.eticket.tehran.ir ثبت نام کرده اند و رمز عبور خود به سامانه را فراموش کرده اند نمی‌توانند مجددا رمز عبور جدید دریافت کنند و دراین شرایط با ارور جدی سایت مواجه می‌شوند.

    حالا که چند روز دیگر وارد فصل جدید تحصیلی می‌شویم قطعا رفت و آمد‌ها با مترو و بی ارتی نیز بیشتر می‌شود. بهتراست مسئولان شهرداری قبل از اینکه تبلیغات شهری را برای ثبت نام در این سامانه آغاز کنند نسبت به بررسی ایرادات این سامانه اقداماتی انجام دهند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی