مدیران خودروعصر اعتبار

وزارت راه:

دلالان خون مهندسان را در شیشه کرده‌اند

عصر ساختمان- مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که دلالان خون مردم و مهندسان را در شیشیه کرده‌اند، گفت: به زودی بساط اشخاص حقوقی صوری و کاغذی و دلالانی که حاصل دست رنج مهندسان را به تاراج می برند برچیده خواهد شد.

دلالان خون مهندسان را در شیشه کرده‌اند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، منصور نویریان در واکنش به تجمع اخیر برخی شرکت‌های حقوقی مهندسی ساختمان با اشاره به این‌که چندماهی است مسئولیت مدیر کل دفتر توسعه مهندسی ساختمان را برعهده گرفته ام، اظهار کرد: خدا را گواه می‌گیرم در این چند ماه بنده و همکارانم بیشترین وقت خود را به "شنیدن" گذرانده ایم. شنیدن نقاط قوت و ضعف و آسیبهای وضع موجود، شنیدن دعواها و منازعات سیاسی و غیرسیاسی، شنیدن دردها و مشکلات مهندسان، کاردان‌ها و مردم.

  وی با بیان "​مافیاهای حاکم بر نظامات مهندسی همچون غده ای سرطانی بر پیکر جامعه مهندسی رسوخ کرده اند و دنبال منافع خود هستند و این پیکر نحیف روز به روز لاغرتر و شکننده تر می شود" تاکید کرد:‌ دلال ها چه از جنس برخی اعضاء هیئت مدیره ها و بازرسان، چه از جنس برخی اعضای شورای انتظامی، چه از جنس برخی اشخاص حقوقی و چه از جنس پدرخوانده های پشت پرده، خون مردم، مهندسان، کاردان‌ها و همه ارکان نظامات مهندسی را برای مطامع و مقاصد نامشروع و سیری ناپذیر خود در شیشه کرده اند.

  وی بیان کرد: ما راهی جز جراحی برای درمان این زخم‌های کهنه و دُمل‌های چرکین به ذهن مان نرسیده و عزم وزارت راه و شهرسازی برای اصلاح امور جدی است.

  مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که مهم‌ترین خواسته ما در این راه و در این مقطع حساس به عنوان نخستین پیش نیاز این اصلاحات، همراهی و مشارکت مهندسان است، گفت:‌ برگه فروشی و پروانه فروشی جز فَربه شدن این مافیاهای زَر، زور و ضربه زدن به اعتبار مهندسان نزد مردم حاصلی ندارد.

  نویریان ادامه داد: اگر می بینید هر از گاهی انجمنی یا جماعتی با تکیه بر پول های باد آورده و قدرت رسانه ای خود بر ما می تازد شک نکنید که دغدغه آنها منافع اکثریت مهندسان و اعتلای جایگاه مهندسی نیست، بلکه منافع و سودهای بی حد و حساب خود را در خطر می بینند. شک نکنید که بر نقاط ضعف و آسیب آنها دست گذاشته ایم.

  وی تاکید کرد: این قول را می دهم اگر عمری بود به زودی بساط اشخاص حقوقی صوری و کاغذی و دلالانی را که حاصل دست رنج مهندسان را به تارج می برند برچیده خواهد شد.

  وی اظهار کرد: در پایان از همه مهندسان گرامی می خواهم بازیچه صاحبان قدرت قرار نگیرند و با هوشیاری و آگاهی از انگیزه های آنان، اجازه دست اندازی بیشتر به آبرو و حیثیت مهندسان را به این سودجویان ظاهر فریب ندهند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو