مدیران خودروعصر اعتبار

شروع عملیات فاز یک ساخت ۸۰۰ واحد مسکن مددجویان سیستان و بلوچستان

عصر ساختمان- مدیر دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: از مجموع ساخت شش هزار واحد مسکن روستایی ۸۰۰ واحد در قالب فاز یک عملیات اجرایی آن در حال اجرا است.

شروع عملیات فاز یک ساخت ۸۰۰ واحد مسکن مددجویان سیستان و بلوچستان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، مجید نجفی، افزود: همزمان با مشکلات اقتصادی و تورم مهترین چالش پیش روی درخصوص افزایش قیمت خدمات مسکن و نتیجتاً افزایش قیمت تمام شده ساخت و افزایش قیمت مسکن است که بالنتیجه در خدمات ارائه شده این نهاد در جهت خانه دار کردن مددجویان تحت پوشش تاثیر مستقیم خواهد  داشت.

  وی بیان کرد: در این رابطه راهکارهایی از طریق هم افزایی مابین مددجو، خیرین و کمیته امداد پیش بینی شده تا مشکل مسکن مددجویان تحت حمایت مرتفع شود.

  مدیر دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در راستای امضای تفاهم نامه ساخت مسکن نیازمندان بین رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از مجموع شش هزار واحد ساخت مسکن روستایی 800 واحد در قالب فاز یک عملیات اجرایی آن در حال اجرا است.

  نجفی یادآور شد: همچنین 625 واحد در قالب فاز دوم تفاهم نامه منعقد شده میان این نهاد و سپاه پاسداران در حال اجرا بوده و در اختیار خانوارهای تحت حمایت قرار خواهد گرفت.

  وی گفت: همچنین به منظور تامین مسکن مددجویان بهره گیری از ظرفیتهای گروه های جهادی به صورت استفاده از ظرفیتهای متنوع بسیج خصوصاً در قالب اردوهای جهادی جهت احداث، تعمیر و تکمیل واحدها در دستور کار قرار دارد.

  مدیر دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: استفاده از ظرفیت خیران داخل و خارج استان در زمینه طرحهای فنی و سایر مساعدتهای خیران با همکاری متقابل  حوزه مسکن و حوزه توسعه مشارکت های مردمی و حوزه حمایت و سلامت خانواده این نهاد در اولویت قرار دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی