مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس کمیسیون عمران:

مجلس از عملکرد دولت در حوزه بازار مسکن رضایت ندارد

عصر ساختمان- رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه دولت گام‌های اولیه را برای ساماندهی بازار مسکن برداشته است، گفت: ساماندهی بازار مسکن به کمک همه ارکان دولت نیاز دارد.

مجلس از عملکرد دولت در حوزه بازار مسکن رضایت ندارد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محمدرضا رضایی کوچی درباره پیگیری کمیسیون عمران برای ساماندهی بازار مسکن بیان کرد:  کمیسیون با جدیت موضوع مسکن را دنبال می کند. گام هایی برای مدیریت و ساماندهی بازار مسکن برداشته شده است اما رضایت بخش نیست.

  وی در ادامه با بیان اینکه دولت باید در حوزه مسکن سرعت عمل خود را بالا ببرد و گام های جدی تر بردارد، اظهار داشت: ساماندهی بازار مسکن یک بحث همه جانبه است و نیاز به همیاری و کمک همه ارکان دولت دارد. گام های وزارت راه و شهرسازی به تنهایی موثر نخواهد بود.

  رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به زودی گزارش کمیسیون عمران در ارتباط با آسیب شناسی بازار مسکن و قصور برخی از دستگاه های اجرایی و مواردی که نیاز به هماهنگی بخش های مختلف نظیر بانک ها و سایر وزارت خانه ها دارد، آماده و در صحن علنی قرائت خواهد شد.

  وی در ادامه تاکید کرد: در بخش مسکن مهر وضعیت بهتر است. دولت و وزارت راه و شهرسازی تلاش خود را به کار گرفته و تا قبل از پایان سال 500 هزار واحدی که بلاتکلیف بودند آماده شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.

  رضایی تصریح کرد: به طور کلی کمیسیون عمران از عملکرد دولت در حوزه مسکن رضایت ندارد و باید گام های جدی تر با هماهنگی همه ارکان دولت برداشته شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی