عصر اعتبار

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه وبویراحمد:

۳ هزار واحد مسکونی در بافت شهری گچساران بازسازی می‌شوند

عصر ساختمان- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از ۳ هزار و ۳۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده شهرستان گچساران بازسازی می‌شوند.

۳ هزار واحد مسکونی در بافت شهری گچساران بازسازی می‌شوند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از تسنیم، ابراهیم فرزانه اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره)  گچساران به 300 واحد متعلق به افراد زیرپوشش این کمیته در بافت فرسوده شهری دوگنبدان تسهیلات 10 میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه طرح بافت فرسوده یکی از طرح‌های بزرگ در سطح کشور در این حوزه بود که فرصت مناسبی برای بازسازی براساس استانداردهای ساخت و ساز فراهم کرده است، بیان کرد: از ابتدای این طرح افزون بر 4 هزار واحد مسکونی قابل بازسازی شناسایی شده است که افزون به 3 هزار  و  30 واحد جوابگوی کارشناسان ما در جلوی درب منازل بودند.

  وی با اشاره به اینکه از 3 هزار و 30 واحد، 42 واحد تخریب شده است و 22 واحد نیز آماده تخریب است، عنوان کرد: 25 واحد پی‌کنی شده و فنداسیون این واحدها کار شده و 10 واحد تا مرحله سقف و سه واحد نیز تا مرحله نازک کاری و اتمام کار قرار دارد.

  فرزانه ضمن تشکر از برخی دستگاه‌های خدمات رسان از جمله شهرداری دوگنبدان و نظام مهندسی، اظهار داشت: لزوم برنامه زمان‌بندی ارسال پرونده‌ها از بنیاد مسکن به شهرداری دوگنبدان گام موثری در تسهیل روند امور دارد.

  وی با بیان اینکه 300 واحد مسکونی در بافت فرسوده شهری دوگنبدان به افراد زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گچساران تعلق دارد، تاکید کرد: براساس هماهنگی‌های انجام گرفته با کمیته امداد امام خمینی (ره)  گچساران و تعامل این نهاد حمایتی مقرر شده تا به این تعداد خانه مسکونی تسهیلات 10 میلیون تومانی پرداخت شود.

  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: فعال‌سازی کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از راهکارهای گره‌گشایی شتاب بخشیدن به اجرای طرح بافت فرسوده شهری دوگنبدان است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
  آرشیو