عصر اعتبار

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی:

رعایت قانون کنترل ساختمان در تمامی ساخت و سازها اجباری است

عصر ساختمان:مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: رعایت قانون کنترل ساختمان در تمامی ساخت و سازها اجباری است.

رعایت قانون کنترل ساختمان در تمامی ساخت و سازها اجباری است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان » به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی قادری صبح امروز در نشست اعضای کمیته کنترل در شهرستان دلیجان اظهار داشت: با توجه به سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی مبنی بر لزوم رعایت دقیق قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مقررات ملی ساختمان توسط مهندسان، جلسات کمیته کنترل با هدف نظارت و پایش مستمر ساخت وسازها در تمامی ادارات شهرستانی به صورت منظم برگزار و در بازدیدها و سرکشی‌ها که توسط عوامل این کمیته از روند ساخت و سازها انجام می‌پذیرد، نواقص احتمالی مشهود به مهندسین و عوامل اجرایی مربوطه تذکر داده می‌شود.

  وی تصریح کرد: رعایت الزامات ماده 35 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در تمامی ساخت و سازها اجباری است و باید مد نظر قرار گیرد.

  مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی در رابطه با نتایج جلسه کمیته کنترل شهرستان دلیجان اظهار داشت: با توجه به بازدیدها و گزارشات عوامل نظارتی اداره نظام مهندسی از روند ساخت و سازها در شهرستان دلیجان جلسه کمیته کنترل ویژه این شهرستان در اداره راه و شهرسازی دلیجان در دستور کار قرار گرفت که امروز شاهد برگزاری این نشست هستیم.

  به گفته وی با توجه به مفاد ماده 35 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان موضوع تخلفات ساختمانی تا رفع نقص از طریق اداره کل راه و شهرسازی پیگیری و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

  در این نشست مقرر شد روند بازدیدها از ساخت و سازها به صورت منظم ادامه یافته و همچنین نواقص مشهود و تخلفات  از مفاد ضوابط موجود در برخی پروژه‌های ساختمانی که قبلا توسط عوامل این کمیته رصد شده بود، بررسی و تذکرات لازم به مجریان پروژه‌های ساختمانی ابلاغ شود.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  • V-RAY
  • آتش نشانی و ایمنی شهری
  • عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
  آرشیو