مدیران خودروعصر اعتبار

پل غیرهمسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش افتتاح می‌شود

عصر ساختمان- شهردار منطقه یک احداث پل غیرهمسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش ـ امام علی (ع) جنوب را از طرح‌های بزرگ ترافیکی دانست که به‌زودی به بهره برداری می‌رسند.

پل غیرهمسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش افتتاح می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم ،  سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران در دیدار با سرهنگ نامجو رییس راهور تهران بزرگ، سرهنگ بهرام آبادی سرکلانتر ناحیه شمال پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: مدهای جدید حمل و نقلی چون دوچرخه سواری، موتورهای برقی و ... بر ای تردد شهروندان در مسیرهای کوتاه گردشگری علاوه بر حفظ محیط زیست می‌تواند مورد توجه خاص گردشگران باشد.

  وی تعامل و هماهنگی با پلیس راهور را موجب کاهش گره‌های ترافیکی در منطقه دانست و گفت: نظام قطعه‌بندی‌، بارگذاری مسکونی‌، وجود مال‌ها و جاذبه‌های گردشگری که هر یک جاذب سفر هستند در کنار کمی عرض معابر و عدم طراحی دقیق شبکه راهها و دسترسی‌های محلی و شریانی در بسیاری از نقاط منطقه یک منجر به ایجاد ترافیک می‌شود که با حساسیت و همراهی پلیس راهور این گره‌ها شناسایی و روان‌سازی می‌شود.

  موسوی احداث پل غیر‌همسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش ـ امام علی (ع) جنوب را از طرح‌های بزرگ ترافیکی دانست که به‌زودی  به بهره‌برداری می‌رسند.

  شهردار منطقه یک با اشاره به اجرای طرح‌های ساده ترافیکی و تاثیر آن در رفع مشکلات بزرگ ترافیکی در معابر افزود: اصلاح هندسی در اتصال خیابان شریعتی به باهنر که از توقف مسافربرها جلوگیری کرد توانست ترافیک این محدوده را کاهش دهد.

  موسوی به استفاده از شن‌های رنگی در رفیوژهای میانی معابر و حذف نرده‌ها اشاره کرد و گفت:در ابتدای خیابان شهید باهنر با حذف نرده‌های رفیوژ میانی و استفاده از شن‌های رنگی که هم جاذب آب و کاهش دهنده گرد و خاک است توانستیم علاوه بر کاهش هزینه‌ها، شکل جدیدی به این معبر بدهیم که در صورت اجازه عرض خیابان شریعتی نیز تا خیابان موسیوند می‌توانیم رفیوژ میانی را با کاشت درخت سبز و نورپردازی، ورودی میدان قدس را زیباسازی کنیم.

  این مقام مسئول درباره اجرای یک گذر به‌عنوان پیاده‌راه در منطقه یک یادآور شد: به‌دنبال شناسایی ظرفیت‌های موجود در منطقه هستیم تا مکانی را برای روزهای تعطیل به فعالیت اجتماعی، شهری و دوچرخه‌سواری با کمترین آسیب به بافت کالبدی منطقه  معرفی کنیم.

  وی تصریح کرد: با توجه به نزدیکی به شب‌های احیاء و مراسم ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) با همکاری پلیس راهور و مدیریت ترافیکی منطقه، تردد نظام حرکتی پیاده و سواره را در محله چیذر و جماران ساماندهی و اصلاح کنیم تا مراسم به نحو مطلوب و بدون مشکل ترددی برگزار شود.

  بهرام‌آبادی سرکلانتر ناحیه شمال پلیس راهور تهران بزرگ نیز تشکیل دو مرکز پلیس راهور در منطقه یک را موجب کاهش حوادث ترافیکی و کنترل آن دانست و گفت: برای اجرای طرح‌های کلان ترافیکی نیاز به بررسی مطالعاتی است تا قبل از اجرا بتوان در یک تعامل و همسویی هماهنگ طرح‌ها را به نتیجه رساند.

  وی تکمیل دستگاه‌های دوربین کنترل ترافیک در بزرگراه ارتش، جمع‌آوری نیوجرسی تقاطع صنایع ـ صیاد، تبلیغات محیطی برای اجرای طرح گذرگاه عابر پیاده و ... را از دیگر درخواست‌های پلیس راهور از مدیریت شهری دانست.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو