مدیران خودروعصر اعتبار

وجود ۵۰۰ هزار مسکن مهر به صورت نیمه‌کاره در کشور

عصر ساختمان- مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه ۵۰۰ هزار مسکن مهر به صورت نیمه‌کاره در کشور وجود دارد، گفت: پی‌گیری تکمیل این واحدها توسط استانداران و جانشینی معاونت عمرانی استانداری‌ها در حال انجام است.

وجود ۵۰۰ هزار مسکن مهر به صورت نیمه‌کاره در کشور
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، علی نبیان با اشاره به ساخت 400 هزار مسکن در سطح کشور به منظور کنترل قیمت‌ها و در قالب طرح جامع اقدام ملی، این طرح را از برنامه‌های اولویت دار وزارت راه و شهرسازی برشمرد و اعلام کرد: اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در مناطق مختلف شهرها در راستای کنترل قیمت مسکن در کشور انجام می‌شود.

    وی افزود: ساخت این مسکن‌ها در قالب طرح اقدام ملی در طول سال های 98 و 99 در سطح کشور اجرایی می‌شود.

    وی ادامه داد: 200 هزار واحد این مسکن‌ها در سطح شهرهای جدید، 100 هزار واحد در قالب بازآفرینی شهری و 100 هزار واحد توسط بنیاد مسکن در سطح کشور ساخته می‌شود.

    مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خاطر نشان کرد: طرح اقدام ملی به 2 صورت شامل تامین زمین توسط شهرستان‌ها و یا در زمین‌های سازمان ملی زمین و مسکن در استان ها اجرا می شود.

    نبیان افزود: طرح آرمان اراک از جمله طرح های مشارکتی است که زمین آن توسط سازمان ملی زمین و مسکن در اختیار سرمایه گذار قرار گرفته است.

    معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 500 هزار واحد مسکن مهر به صورت نیمه کاره در سطح کشور وجود دارد که پیگیری تکمیل این طرح ها توسط استانداران و جانشینی معاونت عمرانی استانداری ها در حال انجام است.

    نبیان افزود: تکمیل طرح‌های مسکن مهر اکنون به صورت ویژه در شهرهای بالای 25 هزار نفر توسط سازمان ملی زمین و شهرسازی و زیر 25 هزار نفر توسط بنیاد مسکن و شهرهای جدید در حال انجام است.

    مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: بهره برداری از طرح‌های مسکن مهر به صورت ماهانه در حال انجام بوده و اتمام طرح مسکن مهر به جز پروژه‌هایی که مشکل حقوقی دارند تا پایان سال جاری از برنامه‌های اولویت‌دار وزارت راه و شهرسازی است.

    نبیان خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در مناطق مختلف شهرها در راستای کنترل قیمت مسکن در کشور انجام می‌شود.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو