مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرصادرات شرکت پلیمر گلپایگان عنوان کرد:

مزیت رقابتی بالا برای شرکت های ایرانی در نمایشگاه ساختمان پروژه قطر

عصر ساختمان- مدیرصادرات شرکت پلیمر گلپایگان گفت: قطر مزیت رقابتی بالایی نسبت به کشورهای همسایه دارد و ما با هدف شناخت نیازهای قطردرحوزه تاسیسات ساختمانی و ایجاد سهم بازار برای محصولات پلیمر گلپایگان در نمایشگاه ساختمان پروژه قطر حضور خواهیم داشت.

مزیت رقابتی بالا برای شرکت های ایرانی در نمایشگاه ساختمان پروژه قطر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، شکیبا کاوه مدیر صادرات شرکت پلیمر گلپایگان گفت: شرکت پلیمر گلپایگان با بیش از سه دهه تجربه در صنعت لوله و اتصالات PVC  دارای تولیداتی متنوع است و مبتکر طرح‌های نوین در سیستم آبرسانی و فاضلاب شهری ، سیستم فاضلاب و هواکش ساختمان ، سیستم آبیاری تحت فشار ، انتقال کابلهای برق و مخابرات و لوله های جدار چاه می‌باشد.
  وی با بیان اینکه امسال دومین سال متوالی ست که درنمایشگاه پروژه قطر شرکت می کنیم افزود: هدف ما شناخت بازار قطر و توسعه فعالیت بازرگانی است و تمرکز ما  شناخت نیاز های قطر در حوزه تاسیسات ساختمانی و ایجاد سهم بازار برای محصولات پایمر گلپایگان می باشد

  وی ادامه داد: کشورمان ایران به دلیل نزدیکی جغرافیایی و رولبط دیپلماتیک حسنه با کشور قطر مزیت رقابتی بالایی را نسبت به کشور های همسایه دارد. و عموما مراجعه کنندگان و مشتریان ما در این نمایشگاه از کشور قطر و کشور های آفریقایی می باشند.

  شایان ذکر است چشم انداز ملی قطربرای سال 2030 و جام جهانی 2022 از دلایل اصلی رشد صنعت ساخت و ساز در قطر در این سالهاست و اجرای مداوم پروژه های بزرگ توسعه در بخش های مختلف ساختمان، هتل داری، گردشگری، حمل و نقل، زیرساخت ها بخش ساخت و ساز باعث شده تا قطربه سریعترین بازار ساخت و ساز در منطقه خلیج فارس تبدیل شود. در سال 2017 مبلغ 26 میلیارد دلار برای پروژه های بزرگ در قطر اختصاص داده شده و این 47 درصد کل هزینه های قطر در این سال را تشکیل می دهد و در سال 2015, 60 درصد از واردات قطر مربوط به ساخت و ساز بود که در مجموع 19.7 میلیارد دلار شامل می شد. نمایشگاه پروژه قطر مهم‌ترین نمایشگاه این کشور در حوزه ساخت و ساز و صنایع مرتبط است که به ابزاری کارامد جهت نفوذ سریع به بازار سودآور ساخت و ساز این کشور شده است.
  شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات و مصالح ساختمانی پروژه قطر در تاریخ 9 الی 11 اردیبهشت 1398 در مرکز نمایشگاههای بین المللی دوحه برگزار می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو