مدیران خودروعصر اعتبار

ساخت یک هتل شگفت انگیز کوهی در ایران +عکس

عصر ساختمان- یک هتل اسکی جدید در دومین پیست اسکی بزرگ ایران ساخته شده است که یکی از مدعیان بزرگ هتل های جالب کوهی جهان است.

ساخت یک هتل شگفت انگیز کوهی در ایران +عکس
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از صبحانه، وب سایت روزنامه تلگراف در این باره می نویسد: ظاهر و دیزاین بیرونی   این هتل شبیه به تکه های استخوان است اما ظاهر خمیده آن با در نظر گرفتن فضای اطراف طراحی شده است.  طراحی و دیزاین این هتل بسیار متمایز است.

  طراحی متمایز این هتل کوهی از سوی استدیو «ری را» انجام شده است.  مفهوم اصلی ظاهر این هتل که به شکل مکعب است از این ایده گرفته شده است که چشم انداز این هتل که در میان کوه قرار دارد،  پوشیده از برف باشد.

  این اقامتگاه اسکی در ایران که بارین نام دارد، 67 اتاق با اندازه های متفاوت دارد. اتاق ها به شکل کلبه ایسکیموها طراحی شده است. طراحی منحصربفرد این هتل حتی در شکل راهروها نیز دیده می شود. پنجره های این هتل نیز به گونه ای طراحی شده است که فضای اطراف به خوبی از آن قابل مشاهده است.


  پیست اسکی شمشک در فاصله زمانی یک ساعتی تا تهران و در کوه های البرز قرار دارد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی