مدیران خودروعصر اعتبار

تهیه نقشه راه کارگروه تخصصی حمل و نقل، بلایای جوی و طوفان

میزان خسارت سیل به جاده ها از آغاز امسال ۵.۴ هزار میلیارد ریال است

عصر ساختمان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی از تهیه نقشه راه کارگروه تخصصی حمل و نقل، شریان‌های حیاتی، بلایای جوی و طوفان خبر داد و گفت: از آغاز امسال تاکنون ابنیه و تاسیسات جانبی راه‌های ۱۴ استان به میزان پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال دچار خسارت شده است.

میزان خسارت سیل به جاده ها از آغاز امسال ۵.۴ هزار میلیارد ریال است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، علی حیدری اناری جاری شدن سیل را سبب آسیب رسیدن به محورهای ارتباطی معرفی کرد.
  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی یادآوری کرد: ایران جزء 10 کشور حادثه‌خیز جهان به شمار می‌رود و از میان 41 نوع پدیده بلاخیز شناخته شده در جهان، 32 مورد مانند سیل، زلزله، رانش زمین و... در ایران رخ می دهد.
  حیدری اعلام کرد با هدف کاهش و کنترل اثر بلایای طبیعی، نقشه راه کارگروه تخصصی حمل ونقل، شریان‌های حیاتی، بلایای جوی و طوفان در زمینه اطلاع رسانی، آلودگی هوا، سیل، رانش و فرونشست در دست تهیه است.
  مدیرکل مدیریت بحران و کاهش مخاطرات کشاورزی سی ام فروردین ماه خسارت ناشی از بارش باران سنگین، سیل، تگرگ، سرمازدگی و طوفان به بخش‌های زراعت، باغبانی، امور زیربنایی، دام و طیور و آبزیان 19 استان را 20 هزار میلیارد ریال برآورد کرد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی