مدیران خودروعصر اعتبار

فرماندار کربلا:

خدمات شهرداری تهران در کربلا موجب وحدت شیعیان شد

عصر ساختمان- فرماندار کربلا با اشاره به ارائه خدمات شهرداری کربلا به زائرین اربعین حسینی و پوشش اخبار این مراسم توسط رسانه‌های ایرانی گفت: خدمات شهرداری تهران در کربلا موجب حفظ وحدت شیعیان شد، بی تردید رسانه‌های ایرانی در حقیقت گویی پیشتاز هستند.

خدمات شهرداری تهران در کربلا موجب وحدت شیعیان شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، حسین جواد احمد المنکوشی ضمن تشکر از خدمات شهرداری تهران به زائرین حسینی افزود: خدمات شهرداری تهران سال به سال گسترده تر و بهتر می شود، امیدوارم این خدمات و همکاریها یمستمر میان دو شهر کربلا و تهران ادامه داشته باشد. خدمات شایسته شهرداری تهران در شهر مقدس کربلا مایه افتخار مسئولین و مردم این شهر است.

  وی درباره احداث زباله سوز در شهر کربلا نیز گفت: علاقه مندیم همانند مرکز جمع آوری زباله و مجموعه زباله سوز همچون شهر تهران در کربلا ایجاد کنیم اما تحقق این موضوع در گروی همکاری و مساعدت جدی شهرداری تهران است که امیدواریم در این راستا شهرداری تهران، شهرداری کربلا را یاری کند.

  منکوشی به لزوم تشکیل کمیته مشترک برای پیگیری همکاریهای بیشتر اشاره کرد و افزود: باید هرچه زودتر میان شهرداری دو شهر کربلا و تهران برای پیگیری همکاری بیشتر و خدمت رسانی بهتر به شهر مقدس کربلا کمیته مشترکی تاسیس شود. آمادگی و تمایل بسیاری از سوی شهرداری کربلا وجود دارد تا از خدمات شهرداری تهران بیشترین بهره با همکاری مشترک جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات شهری کربلا گرفته شود.

  وی از تمامی کارگران، مدیران و مهندسین شهرداری تهران به ویژه شهردار و رییس ستاد اربعین شهرداری تهران قدردانی کرد و افزود: در جلسه استان کربلا که با حضور اعضای مجلس استان تشکیل می شود یکی از اعضاء برای سایرین تعریف می کرد کارگر خدمات شهری شهرداری تهران برای حمل کیسه‌ها تا کامیون انتقال زباله مسافتی 200 متری را طی می کرد که در طول یک روز بارها این کار را خستگی ناپذیر تکرار می کرد، این دلسوزی و اهمیت به کار قابل تقدیر و موجب افتخار مسئولین شهر کربلا است.

  فرماندار کربلا با اشاره به پوشش مناسب مراسم اربعین سال 1394 در رسانه‌های ایرانی، آنها را پیشتاز در حقیقت گویی خواند و افزود: در رسانه‌های ایرانی اخبار به درستی منتشر می شود و حقیقت گویی این رسانه ها قابل تقدیر است، مسئولین شهر کربلا تمایل دارند اخبار مربوط به اربعین از سوی رسانه‌های ایرانی منتشر شود.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر ساختمان ( https://telegram.me/asresakhteman ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی