مدیران خودروعصر اعتبار

معاون رییس جمهور خبر داد؛

اختصاص ۲۲۰ میلیارد تومان برای پایاب سد جیوی

عصر ساختمان- معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح پایاب سد جیوی خبر داد.

اختصاص ۲۲۰ میلیارد تومان برای پایاب سد جیوی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت در سفر به شهرستان کوثر و بازدید از پروژه‌های عمرانی این شهرستان اظهار کرد: تکمیل پایاب این سد از خواسته‌های مسوولان منطقه و مردم است که با اختصاص این میزان اعتبار زمینه اشتغال اهالی شهرستان کوثر بیش از پیش فراهم خواهد شد.

  نوبخت وظیفه دولتمردان را در چهل سالگی انقلاب خدمت بی منت به مردم اعلام کرد و گفت: ما در شهرستان کوثر با کارگاه عظیم عمرانی روبرو هستیم که قطعاً تکمیل این سد می‌تواند در درازمدت علاوه بر رونق اقتصادی در این منطقه اشتغال جوانان را نیز رقم بزند.

  وی با اشاره به اینکه از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور 220 میلیارد تومان برای تکمیل پایاب این سد اختصاص یافت، افزود: ما تعهد و تضمین می‌کنیم تا این اعتبار را ردیف بودجه پروژه‌های عمرانی استان اردبیل قرار داده و به زودی این مبلغ تزریق خواهد شد.

  همچنین در بازدید نوبخت از پروژه‌های عمرانی شهرستان کوثر، استاندار اردبیل نیز از توجه ویژه مجموعه برنامه و بودجه کشور به تکمیل راه آهن اردبیل قدردانی کرد و گفت: اقدامی که برنامه و بودجه کشور در اجرای ماده 46 در استان اردبیل انجام دادند بی‌نظیر بود.

  اکبر بهنام‌جو خاطرنشان کرد: 750 میلیارد تومان با موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور و از محل فاینانس داخلی به پروژه راه آهن اردبیل میانه اختصاص یافته است که از طریق بانک ملی قسط اول آن در 250 میلیارد تومان پرداخت شده است.

  وی ادامه داد: پایاب سد جیوی با پیگیری مسوولان استان و مدیران برنامه و بودجه به زودی تکمیل شده چراکه علیرغم محدودیت اعتباری و تحریمهای اعمال شده از سوی دشمنان برنامه و بودجه کشور هیچ قصور و کوتاهی را در اختصاص اعتبار انجام نداد و ما خوشحالیم که امروز با اختصاص 220 میلیارد تومان به این پروژه تحولی عظیم بر پایاب سد جیوی ایجاد خواهد شد.

  وی همچنین حق آب گیزل اوزن و سد جیوی را مختص به مردم منطقه اعلام کرد و گفت: ما حتی 1 لیتر از آب این منطقه را به خارج از استان نخواهیم برد و مردم منطقه از این لحاظ اطمینان خاطر داشته باشند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی