مدیران خودروعصر اعتبار

وزیر راه و شهرسازی:

خانه اولی‌ها، صاحب زمین دولتی می شوند

عصر ساختمان- وزیر راه و شهرسازی گفت: شرایط اختصاص زمین دولتی در محدوده الحاقی به شهرهای شرق اصفهان به جوانانی که در ۱۱سال گذشته تا کنون موفق به دریافت مسکن مهر و یا زمین دولتی نشده اند، فراهم خواهد شد.

خانه اولی‌ها، صاحب زمین دولتی می شوند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از صاحب نیوز، محمد اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از سه پروژه راه سازی اظهار کرد: نقاط حادثه خیز در منطقه وسیع شرق اصفهان در آینده نزدیک شناسایی و رفع خطر می شود.

  وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گفته مردم و مسئولان مبنی بر ضرورت اصلاح جاده نصرآباد به شهرضا افزود: سعی ما در این است تا بتوانیم از اعتبارات ملی برای دوبانده کردن این مسیر مبلغی را اختصاص دهیم تا مسیر ایمن تری برای تردد بالای این محور حاصل شود.

  وی با بیان این مطلب که در یک دهه اخیر، مسکن مهری به جوانان شرق اصفهان اختصاص نگرفته، تصریح کرد: شرایط اختصاص زمین دولتی در محدوده الحاقی به شهرهای شرق شهرستان اصفهان به جوانانی که در 11سال گذشته تا کنون موفق به دریافت مسکن مهر و یا زمین دولتی نشده اند، فراهم خواهد شد.

  مهندس اسلامی با ذکر خبر فوق، مطرح کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا جوانان خانه اولی، صاحب خانه شوند و الحاق زمین در محدوده 12 شهر شرق شهرستان اصفهان، توسط وزارت راه و شهرسازی برای تحقق این خبر امیدبخش، پیگیری می شود.

  وی از شروع به کار آسفالت محور کوهپایه و سجزی خبر داد و گفت: روکش آسفالت محور کوهپایه به سجزی که از نقاط بسیار پرخطر در شرق اصفهان مطرح می شود از اسفندماه امسال انجام خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی