مدیران خودروعصر اعتبار

وام مسکن برای مجردها با سپرده بانکی بدون شرط خانه اولی بودن

عصر ساختمان- بسیاری از جوانان تصمیم دارند که بر روی خرید خانه سرمایه گذاری کنند و برای این کار نیاز به وام مسکن دارند، در این گزارش انواع وام هایی که مجردها می توانند بدون شرط خانه اولی بودن اخذ کنند را آورده ایم

وام مسکن برای مجردها با سپرده بانکی بدون شرط خانه اولی بودن
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از بازار نیوز، شرایط تسهیلات بانکی به شرح زیر می باشد.

  متقاضیان مجرد برای خرید واحد مسکونی واقع در بافت فرسوده بدون احتیاج به خانه اولی بودن

  در این نوع وام فرد باید مکانی که می خواهد مسکن را خریداری کند در محدوده فرسوده باشد. برای اخذ این وام به خانه اولی بودن احتیاجی نیست. اما مبلغ این وام برای همه افراد یکی نیست و به 3 بخش تقسیم می شود.

  تهران

  مبلغ این وام برای متقاضیان خرید خانه در تهران  80 میلیون تومان است که برای اخذ آن باید مبلغ 40 میلیون تومان به صورت یکساله در بانک سپرده گذاری کنید.

  سود این وام 6 درصد و مدت زمان بازپرداخت این وام 12 ساله با پرداخت ماهیانه 780 هزار تومان است.

  یعنی اگر یک فردی بخواهد این وام را اخذ کند باید در مجموع 32 میلیون و 320 هزار تومان به بانک پرداخت کند. یعنی در مجموع مبلغ 112 میلیون و 320 هزار تومان پرداخت کند.

  شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت

  مبلغ این وام برای متقاضیان شهرهای پرجمعیت 60 میلیون تومان است که با سپرده یکساله 30 میلیون تومان نزد بانک، می توانند این وام را اخذ کند

  سود این وام 6 درصد است و مدت زمان بازپرداخت آن 12 ساله با اقساط ماهیانه 585 هزار تومان است. مبلغ کلی پرداخت شده در پایان 84 میلیون و 240 هزار تومان است که با این حساب 24 میلیون و 240 هزار تومان می شود. که البته با 30 ملیون سپرده ای که بانک به متقاضی وام می دهد، متقاضی 90 میلیون تومان پول برای خرید خانه دارد.

  شهرهای زیر 200 هزار نفر جمعیت

  مبلغ این وام برای متقاضیان آن 40 میلیون تومان است که با سپرده یکساله 20 میلیون تومانی نزد بانک می توانند آن را اخذ کنند.

  سود این وام 6 درصد است و مدت بازپرداخت آن 12 ساله با اقساط ماهانه 390 هزار تومان است.میزان سودپرداختی در پایان وام نزد بانک 16 میلیون و 160 هزار تومان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی