مدیران خودروعصر اعتبار

۲۰۰ واحد مسکن محرومین به نیازمندان مازندران در دهه فجر اعطا می‌شود

عصر ساختمان- رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران از اعطا ۲۰۰ واحد مسکن محرومین به نیازمندان استان در دهه فجر امسال خبر داد.

۲۰۰ واحد مسکن محرومین به نیازمندان مازندران در دهه فجر اعطا می‌شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم ، غلامرضا شریعتی امروز در نشستی خبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تبریک گرامی‌داشت ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: تاسیس سازمان بسیج سازندگی در سال 79 با هدف توسعه و عمران روستایی و ایجاد اشتغال خرد و رفع محرومیت در مناطق انجام شده است.

  وی افزود: 650 هزار نفر از مردم مازندران در قالب گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف به کمک بسیج سازندگی آمده تا در اقدامات ارزشی برای بسیج سازندگی اثرگذار باشند.

  رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه شش هزار پروژه از سوی بسیج سازندگی در 10 سال گذشته در استان اجرایی شده است، تصریح کرد: بالغ بر 300 میلیارد تومان برای تخصیص اعتبارات محرومیت زدایی محقق شده است.

  شریعتی با بیان اینکه 180 میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از اشتغال خرد به متقاضیان در استان اختصاص یافته است، افزود: با این اعتبارات 23 هزارو 800 کارگاه در عرصه شغلی در سالهای 91 تا 96 ایجاد شده است.

  وی با اعلام اینکه 170 کیلومتر از راه روستایی مازندران در چند سال اخیر توسط بسیج سازندگی مازندران آسفالت و بهسازی شده است، گفت: در حال حاضر بالغ بر 100 کیلومتر راه روستایی مازندران بهسازی و آسفالت می‌شود.

   

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی