مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان زنجان خبر داد

اتمام ساخت نیم ضریح سرداب حرم امامین عسکریین(ع) تا پایان امسال

عصر ساختمان- رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان زنجان گفت: مراحل ساخت نیم ضریح سرداب حرم امامین عسکریین علیهم السلام تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

اتمام ساخت نیم ضریح سرداب حرم امامین عسکریین(ع) تا پایان امسال
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از فارس، ذبیح اله بابایی گفت: مراحل ساخت نیم ضریح سرداب حرم امامین عسکریین (ع) امسال به اتمام می‌رسد.

  وی افزود: حکاکی قسمت داخلی این ضریح از چوب و قسمت بیرونی از طلا و نقره است و صنعتگران حکاکی‌های چوبی و فلزی بر روی این ضریح انجام می‌دهند.

  رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان زنجان افزود: در کنار صنعتگران زنجانی، هنرمندانی از دیگر استان‌ها نیز در ساخت این نیم ضریح همکاری و مشارکت دارند.

  رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان زنجان گفت: مردم ولایت مدار این استان از شروع ساخت این نیم ضریح تا کنون با کمک‌های مادی و معنوی خود در این امر معنوی سهیم هستند.

  بابایی اظهار کرد: این نیم ضریح در شبستان زیرزمین حرم و روبه‌روی چهار قبر مطهر در دیوار حرمین امامین عسکریین(علیهم السلام) نصب خواهد شد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی