مدیران خودروعصر اعتبار

صدور ۲ هزار و ۴۷۴ پروانه ساخت مسکن برای واحد‌های آسیب دیده زلزله کرمانشاه

عصر ساختمان- رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، از صدور ۲ هزار و ۴۷۴ پروانه ساخت مسکن برای واحد‌های آسیب دیده ناشی از زلزله هفت و سه دهم ریشتری ۲۱ آبان در سرپل ذهاب خبر داد.

صدور ۲ هزار و ۴۷۴ پروانه ساخت مسکن برای واحد‌های آسیب دیده زلزله کرمانشاه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سیدرسول حسنی رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران گفت : عملیات پی کنی برای واحد‌ها در محله‌های مختلف زیرپوشش از سوی ستاد بازسازی استان مازندران مستقر در شهرسرپل ذهاب به صورت کامل انجام شده است.

    وی گفت : ستاد بازسازی مازندران از مجموع 100 واحد تخریبی در محله الحاقی «پاونار» درشهرسرپل ذهاب، پی کنی 30 واحد را به طور کامل انجام داده و مابقی نیز در دست اقدام است.

    رئیس ستاد بازسازی استان مازندران گفت: پی کنی 2 هزار و 300 واحد مسکونی، بتن ریزی و اجرای فونداسیون برای 2 هزار و 300 واحد، اسکلت گذاری 2 هزار و 100 واحد، سقف گذاری یک هزار و 700 واحد، دیوارچینی برای یک هزار و 420 واحد، انجام عملیات گچ و خاک برای 900 واحد و نصب درب و پنجره برای 505 واحد از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته از سوی ستاد بازسازی استان مازندران در سرپل ذهاب است.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی