عصر اعتبار

دومین نمایشگاه صنعت ساختمان (۱۷)

مدیرعامل شرکت NOBILI : به حضور و ماندگاری در بازار ایران امیدواریم

عصر ساختمان- تا کنون که ۴ روز از آغاز به کار نمایشگاه می گذرد شاهد استقبال خوب مشتریان ایرانی بوده ایم و این ما را به حضور در بازار ایران امیدوار می کند.

مدیرعامل شرکت NOBILI : به حضور و ماندگاری در بازار ایران امیدواریم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶:۰۰

  Giuliano nobili  مدیرعامل شرکت NOBILI از شرکت های معماری و دکوراسیون حاضر در نمایشگاه صنعت ساختمان است. وی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری «عصر ساختمان»  درباره این شرکت ایتالیایی گفت: شرکت ما سابقه فعالیت طولانی دارد و کار خود را با یک شرکت کوچک شروع کرد کم کم فعالیت هایمان را گسترش داده و اکنون به یکی از بزرگ ترین شرکت های معماری اروپا تبدیل شده ایم.
  وی ادامه داد: علاوه بر معماری، دکوراسیون و طراحی داخلی، استفاده از انرژی های تجدید پذیر از فعالیت های شرکت به شمار می رود.
  نوبیلی درباره علت حضورش در نمایشگاه گفت: تصور ما بر این است که بازار ایران آمادگی لازم جهت سرمایه گذاری خارجی را دارد؛ بنابراین تصمیم گرفتیم با حضور در این نمایشگاه  خود را معرفی کنیم. ایتالیایی ها همه کار را به بهترین نحو انجام می دهند و این در دنیا پذیرفته شده است.شاید در اینجا ماهی بیرون از آب باشیم اما واقعیت این است که طراحی ایتالیایی ها در دنیا بی نظیر است و ما نیز به دلیل این که جنس خاصی را در به معرض  فروش گذاشته ایم ، شاهد استقبال خوبی هم بوده ایم.
  وی با اشاره به این که برنامه ریزی نمایشگاه بسیار خوب و دقیق بوده است؛ تصریح کرد: تا کنون که 4 روز از آغاز به کار نمایشگاه می گذرد شاهد استقبال خوب مشتریان ایرانی بوده ایم و این ما را به حضور در بازار ایران امیدوار می کند.
  مدیرعامل این شرکت ایتالیایی ادامه داد: ایران در گذشته مهد تمدن و فرهنگ بوده است و اکنون بعد از برداشته شدن تحریم ها این فرصت را دارد که دوباره به روزهای اوج خود بر گردد.
  نوبیلی درباره صنعت ساختمان ایران هم گفت: در اینجا هتل ها و ساختمان های در دست ساخت بسیاری دیدم  که با مشارکت شرکت های خارجی بر کیفیت آن ها افزوده می شود.هم اکنون با چند شرکت ایرانی صحبت هایی کرده ایم و احتمالا بعد از نمایشگاه قراردادهایی با آن ها امضا خواهیم کرد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  رویداد ها در یک نگاه
  • کاشی و سرامیک
  • عصر ساختمان
  • شماره ۳۴ دیجیتال
  • شماره ۷ ماهنامه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
  آرشیو