مدیران خودروعصر اعتبار

تحقق وعده شهردار منطقه چهار در حل مشکل چندین ساله شهروندان

خانه‌های شهرک امید پس از چهل سال سند دار می شود

عصر ساختمان- شهردار منطقه چهار تهران از رفع مشکل دیرینه ساکنان شهرک امید خبر داد و گفت: سرانجام پس از چهل سال مراحل صدور پایان‌کار ساختمانی برای حدود دو هزار واحد مسکونی این شهرک نهایی شد.

خانه‌های شهرک امید پس از چهل سال سند دار می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، سید علیرضا حسینی با بیان این مطلب افزود: متاسفانه طی سال های گذشته از سکونت شهروندان در این شهرک با توجه به بدهی های شهرک اقدامی جهت رفع مشکل صدور سند صورت نگرفت و جرایمی را متوجه اهالی کرد.

  شهردار منطقه 4 اظهار داشت: اکنون شهرداری تهران جهت صدور مفاصه حساب برای شهرک آمادگی دارد و این اقدام رضایتمندی اهالی این شهرک 40 ساله را به همراه داشته است.

  وی اضافه کرد: اهالی این شهرک می توانند با مراجعه به شهرداری و دریافت مفاصا حساب اقدامات لازم را از طریق ادارت ثبت اسناد جهت دریافت اسناد مالکیت و خروج از بلاتکلیفی 40 سال انجام دهند.

  حسینی گفت: شهرک امید یکی از شهرک‌های مسکونی تهران است که در شمال شرقی منطقه چهار در مجاورت پارک جنگلی لویزان و بوستان یاس قرار گرفته‌است.

  شهردار منطقه 4 تصریح کرد: این شهرک شامل واحد های مسکونی در قالب 18 برج و 54 خانه ویلایی است و جمعیت ساکن در آن حدوداً 8000 نفر برآورد می‌شود. شهرک امید به عنوان اولین شهرک مسکونی در خاورمیانه است که موفق به دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت و ایزو 14001 در سلامت محیط زیست و تندیس طلایی GIC شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی