مدیران خودروعصر اعتبار

استاندار البرز مطرح کرد

عزم جزم البرز برای خانه‌دار کردن محرومین

عصر ساختمان- استاندار البرز گفت: سعی داریم تمامی محرومین البرزی صاحب خانه شوند از این‌رو بهره‌گیری از ظرفیت مسکن مهر و خیرین مسکن‌ساز در دستور کار است.

عزم جزم البرز برای خانه‌دار کردن محرومین
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، عزیزاله شهبازی صبح امروز در جلسه شورای مسکن محرومین که در حوزه استاندار برگزار شد، اظهار داشت: تمامی مدیران موظف هستند تا برای ایجاد رفاه و آسایش در استان تلاش داشته باشند.

  وی افزود: ما باید اقداماتی را برنامه‌ریزی کنیم تا امکانات کشور میان مردم عادلانه تقسیم شود و این از وظایف دولت و حکومت است.

  وی با اشاره به وظیفه ذاتی کمیته امداد امام خمینی (ره) مبنی‌بر بازسازی، نوسازی و تامین مسکن محرومین، بیان کرد: اقدامات این حوزه قابل قبول است ولی باید با همکاری هم به کمک این اداره بیاییم.

  استاندار البرز تصریح کرد: دولت طبق برنامه پنجم و ششم توسعه در راستای رفع و رسیدگی به مشکل مسکن محرومین پرداخته است.

  به گفته وی البرز ویژگی و عزم کافی را برای تأمین مسکن محرومین سراسر استان دارد و نیازمند همراهی خیرین و مسؤولان ذیربط هستیم.

  شهبازی در ادامه به معضل موجود در بانک‌ها پرداخت و یادآور شد: به مشکلات این حوزه آگاهی کافی و وافی را داریم اما با توجه به منزلت اجتماعی افراد آسیب‌پذیر جامعه به دنبال دریافت تمهیدات لازم در جهت ایجاد تعادل و تعامل هستیم.

  وی گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مسکن مهر و خیرین مسکن‌ساز نیز به تحقق این شعار کمک خواهد کرد؛ همچنین تأمین مسکن ایثارگران نیز نیازمند توجه و عزم جدی است.

  وی معتقد است تمامی دستگاه‌های جامعه هدف با ارائه برنامه‌ریزی دقیق و منسجم موظف به همکاری در این راستا هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی