مدیران خودروعصر اعتبار

عضو کمیسیون عمران مجلس:

افزایش آمار استفاده از تجهیزات ساختمانی غیراستاندارد

عصر ساختمان- عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با افزایش قیمت ارز در ماه های گذشته، آمار استفاده از تجهیزات ساختمانی غیراستاندارد که نسبت به تجهیزات دیگر ارزان تر هستند، افزایش یافته است.

افزایش آمار استفاده از تجهیزات ساختمانی غیراستاندارد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از خانه ملت، یوناتن بت کلیا  با انتقاد از افزایش استفاده از تجهیزات ساختمانی غیراستاندارد در ساخت و ساز مسکن، گفت: این مسئله تنها منحصر به پایتخت و کلانشهرها نیست، بلکه این معضل در شرایط کنونی در تمام شهرها رخ داده است.

  افزایش آمار استفاده از تجهیزات ساختمانی غیراستاندارد در کشور

  نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه با افزایش قیمت ارز در ماه های گذشته، آمار استفاده از تجهیزات ساختمانی غیراستاندارد که نسبت به تجهیزات دیگر ارزان تر هستند، افزایش یافته است که این مسئله بسیار نگران کننده است.

  بت کلیا تصریح کرد: در حدود یک سال اخیر گسل های بسیاری در نقاط مختلف کشور فعال شده و این مسئله یک بحران بالقوه است که باید برای مدیریت آن برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد که قطعا یکی از مهم ترین اقدامات باید ساخت، ساختمان های با کیفیت و مستحکم باشد تا در صورت بروز زلزله های قوی آسیب کمتری ببیند.

  وی افزود: در زلزله های کرمانشاه شاهد بودیم که حتی بیمارستان های تازه ساز نیز به خاطر عدم رعایت اصول استاندارد بر اثر زلزله کاملا تخریب شدند، اما پس از بازسازی این منطقه و توجه به استانداردهای ساخت و ساز، در زلزله اخیر کمترین آسیب به ساختمان ها وارد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی