مدیران خودروعصر اعتبار

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر خبر داد:

تکمیل ۳۰ هزار واحد مسکونی مهر در استان بوشهر

عصر ساختمان- مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از تکمیل ۳۰ هزار واحد مسکونی مهر در استان بوشهر خبر داد.

تکمیل ۳۰ هزار واحد مسکونی مهر در استان بوشهر
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، فرزاد رستمی اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در راستای خدمات‌رسانی به مردم در شهرستان‌های مختلف استان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و روز به روز شاهد بهبود خدمات هستیم.

  وی افزود: هم‌اکنون در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر شاهد ارائه خدمات مستمر راهداری توسط این اداره کل هستیم و به فضل خدا این روند با شتاب و کیفیت مطلوبی تداوم خواهد داشت.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تکمیل واحدهای مسکونی مهر در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم با تلاش دسته‌جمعی بتوانیم در تحقق این مهم به نتایج مورد نظر برسیم.

  رستمی از تکمیل 30 هزار واحد مسکونی مهر در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: بر اساس آمار موجود، در مجموع بیش از 36 هزار واحد مسکونی مربوط به مسکن مهر در سراسر استان احداث می‌شود که تاکنون حدود 30 هزار مسکن مهر تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

  وی یادآور شد: در شرایط کنونی بیش از 6 هزار واحد مسکونی مهر در سراسر استان بوشهر نیمه تمام است که برای تکمیل این واحدها تلاش می‌کنیم.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: اجرای پروژه‌های بزرگراهی در نقاط مختلف استان نیز از دیگر اقدامات موثر این اداره کل است و هم‌اکنون در بخش‌های مختلف استان شاهد اجرای این پروژه‌ها هستیم.

  رستمی یادآور شد: هم‌اکنون تعداد 8 پروژه بزرگ بزرگراهی در شهرستان‌های مختلف استان در دست اجراست که بخشی از آنها امسال تکمیل و به بهره‌برداری رسمی می‌رسند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر ساختمان ( https://telegram.me/asresakhteman ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی