مدیران خودروعصر اعتبار

پنجاه و سومین شماره هفته نامه الکترونیکی عصر ساختمان منتشر شد

عصر ساختمان- پنجاه و سومین شماره از هفته نامه الکترونیکی تخصصی "عصرساختمان" که به عنوان مرجعی آنلاین، به صورت هفتگی، در قالب تولید محتوای دیجیتال در حوزه‌های مرتبط با ساختمان اعم از مسکن، ساخت و ساز، معماری و دکوراسیون داخلی، مارکتینگ و کاشی و سرامیک در حال فعالیت است، منتشر شد.

پنجاه و سومین شماره هفته نامه الکترونیکی عصر ساختمان منتشر شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، " میرا برج مشرف به خلیج سان فرانسیسکو " عنوان مطلب اصلی این شماره است که به معرفی برج لوکس میرای سان فرانسیسکو می پردازد. این بنا مدرن علاوه بر چشم انداز زیبایی که دارد امکانات و تجهیزات روز دنیا را هم در خود جای داده است که موجب افزایش رفاه و آسایش ساکنان آن خواهد شد. تصاویر بیشتر این برج زیبا در صفحه 8 بارگزاری شده است.

  جدیدترین اخبار حوزه مسکن را در صفحه دوم این هفته‌نامه انتشار پیدا کرده است و مروری دارد بر مهمترین اخبار حوزه ساختمان در هفته گذشته.
  در این شماره ویدیو های منتخب صنعت ساختمان در صفحه سوم قابل مشاهده است همچنین  گفت‌وگوی اختصاصی "عصرساختمان" با "همایون شاکرین" مدیرعامل شرکت شیرآلات کاویان را در صفحه چهارم می‌توانید مطالعه کنید.
  صفحه پنجم این شماره وارد حوزه  EMS می شود و مقاله ای را در خصوص و خانه های هوشمند و آینده این صنعت نو ظهور در جهان ارائه می کند.
  شروع فصل سرما و استفاده از سیستم های گرمایشی در ساختمان ها تحریریه عصر ساختمان را مجاب به ارایه راهکار های نوین گرمایشی در خانه ها کرد. مقاله ای تحت عنوان صفر تا صد سیستم های گرمایشی در ساختمان در صفحه ششم هفته نامه قابل مطالعه است.
  صفحه هفتم به حوزه مسکن سری میزند و اما اگر های مالیات بر عایدی مسکن را در این زمان حساس بر می شمارد. این مقاله نقدی بر قوانین دستوری در حوزه مسکن دارد و آنرا در بلند مدت به ضرر حوزه مسکن کشور می داند.
  برای دسترسی به نسخه کامل هفته نامه الکترونیکی «عصر ساختمان» اینجا کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی