مدیران خودروعصر اعتبار

۱۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات توسط بنیاد مسکن به روستائیان بروجن پرداخت شد

عصر ساختمان- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در دو روستای سلطان آباد و علی آباد از توابع شهرستان بروجن ۱۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات بازسازی و بهسازی پرداخت شده است.

۱۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات توسط بنیاد مسکن به روستائیان بروجن پرداخت شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سهراب رئیسی صبح امروز در بازدید از روستاهای شهرستان بروجن اظهار داشت: از ابتدای فعالیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون در این روستا طرح هادی روستایی با اعتبار مصوب 3800 میلیون ریال و تخصیص 2412 میلیون ریال اجرا شده است.

  وی افزود: همچنین با استفاده از 46 تن قیر رایگان 6 هزار مترمربع از معابر روستا آسفالت شده و در حوزه صدور سند مالکیت نیز تاکنون 50 جلد سند صادر شده است.

  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین تاکنون 600 میلیون ریال تسهیلات بازسازی، بهسازی و تعمیری نیز به متقاضیان در این روستا پرداخت شده است.

  رئیسی در بازدید از روستای علی آباد تصریح کرد: 50 درصد واحدهای مسکونی این روستا مقاوم‌سازی و 1000 میلیون ریال تسهیلات حوزه بازسازی و مسکن روستایی به متقاضیان پرداخت شده است.

  رحیمیان بخشدار بلداجی نیز در این بازدیدها ضمن تشکر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تصریح کرد: اقدامات خوبی در سال‌های گذشته توسط بنیاد مسکن در روستاهای تابعه انجام شده است اما می‌طلبد دهیاری و شورا نیز همکاری و تعامل بیشتری با این نهاد انقلابی داشته باشند تا خدمات گسترده‌تری در روستاها ارائه شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی