مدیران خودروعصر اعتبار

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان برگزار می‌شود

عصر ساختمان- تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش عمران و مسکن کشور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش گردهم می آیند.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، تولیدکنندگان،  سرمایه گذاران  و فعالان بخش عمران و مسکن کشور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش  از روز جمعه 11 تا 14 آبان ماه گردهم می آیند.

  صنعت ساختمان و عمران از صنایع پیشران بوده که بیش از 80 صنعت وابستگی کامل به آن دارند. در این نمایشگاه 120 شرکت کننده حضور خواهند داشت و در فضایی بالغ بر 4هزار و 200 متر برگزار خواهد شد.

  مشارکت کنندگان در 9 گروه کالایی مرتبط با صنعت ساختمان حضور دارند که این گروه ها شامل، مصالح پایه ای و سیستم های سازه ای ، معماری و دکوراسیون دخلی، تاسیسات مکانیکی ساختمان، تاسیسات برقی و الکترونیکی، آسانسور و بالابر، ابزار و ماشین آلات ساختمان، خدمات مهندسی و حرفه ای و بازار سرمایه، تشکل ها، دانشگاه ها، مراکز علمی عمران و خدمات شهری هستند.

  این نمایشگاه از سوی اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود؛ پیش از این 13 دوره نمایشگاه صنعت ساختمان در تهران و 5 دوره از این نمایشگاه از سوی اتاق تعاون در کیش برگزار شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی