مدیران خودروعصر اعتبار

تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی برای مقاوم‌سازی واحدهای روستایی مازندران

عصر ساختمان- معاون امور بازسازی روستایی بنیاد مسکن مازندران با اعلام اینکه نیمی از واحدهای روستایی استان غیر مقاوم است، گفت: به روستائیان متقاضی مقاوم سازی تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی با نرخ بهره پنج درصد پرداخت می‌شود.

تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی برای مقاوم‌سازی واحدهای روستایی مازندران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از بلاغ، بنا به گفته معاون امور بازسازی روستایی بنیاد مسکن مازندران تاکنون اطلاعات 22 هزار واحد مسکونی روستایی مازندران در این طرح جمع آوری شده و مقرر شده است که با اجرای این طرح در مرحله چهارم اطلاعات 12 هزار واحد مسکونی روستایی استان گردآوری شود.

  یکی از مشکلات جدی در حال حاضر در سطح روستاهای مازندران مقاوم نبودن واحدهای مسکونی استان است، علیرضا قلیزاده در این ارتباط اظهار کرد: از 500 هزار واحد مسکونی روستایی استان 265 هزار واحد مقاوم سازی شده اما 235 هزار واحد مسکونی شرایط مناسبی ندارند.

  وی با اشاره به تسهیلاتی که بنیاد مسکن در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد، افزود: برای متقاضیان بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی استان مازندران 25 میلیون تومان تسهیلات با نرخ سود پنج درصد پرداخت می‌شود.

  معاون امور بازسازی روستایی بنیاد مسکن مازندران خاطرنشان کرد: متقاضیان روستایی می‌توانند با مراجعه به بنیاد مسکن با در دست داشتن معرفی نامه از دهیاری‌ها نسبت به دریافت تسهیلات از طریق بانک‌های عامل اقدام کنند.

  وی با اعلام اینکه در اجرای آمارگیری روستایی استان 64 نفر با این سازمان همکاری می‌کنند، گفت: این طرح به مدت یک ماه و در 404 روستای استان مازندران اجرا و اطلاعات 12 هزار واحد مسکونی استان جمع آوری می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی