مدیران خودروعصر اعتبار

قیمت«۲۵۲۱»

کمبود آپارتمان‌های کوچک و میان متراژ در بازار

عصر ساختمان- بررسی میدانی وضعیت عرضه آپارتمان‌های نوساز در بازار نشان می‌دهد: در حال حاضر از میان گروه‌های مختلف کوچک، میان و بزرگ‌متراژ، بازار با کمبود عرضه واحدهای مسکونی نوساز با زیربنای ۵۰ تا ۷۵ مترمربع مواجه است. به گزارش «دنیای اقتصاد» مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران، از کمبود عرضه واحدهای کوچک و میان‌متراژ(بین ۵۰ تا ۷۵ مترمربع) خبر می‌دهند.

کمبود آپارتمان‌های کوچک و میان متراژ در بازار
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از دنیای اقتصاد، به گفته آنها همزمان با رشد معاملات در ابتدای سال جاری و ورود حجم زیادی از متقاضیان مصرفی و سرمایه‌ای به بازار مسکن، بخش زیادی از فایل‌های نوساز عرضه شده در گروه کوچک و میان‌متراژ به سرعت خریداری شدند. چراکه بودجه بخش زیادی از متقاضیان موجود در بازار برای خرید آپارتمان با متراژ این گروه از واحدهای مسکونی مطابقت داشت.

    از این رو در مقطع کنونی بخش زیادی از واحدهای نوساز موجود در بازار خرید و فروش ملک، واحدهای بزرگ‌متراژ (بیش از 90 متر) هستند. این در حالی است که عمده متقاضیان باقی‌مانده در بازار فعلی مسکن، خانه‌اولی‌هایی هستند که توانایی خرید این واحدهای مسکونی را ندارند. در جدول نبض بازار امروز قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز در مناطق مختلف پایتخت ارائه شده است و عمدتا قیمت‌های ارائه شده از سوی مالکان بیش از قیمت میانگین اعلام شده در هر منطقه از شهر است.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی