مدیران خودروعصر اعتبار

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس مطرح کرد:

افزایش تسهیلات بانکی برای سرعت بخشیدن به روند بازسازی مناطق زلزله زده

عصر ساختمان- نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس گفت: افزایش قیمت مصالح ساختمانی روند بازسازی مناطق زلزله زده را کند کرده است.

افزایش تسهیلات بانکی برای سرعت بخشیدن به روند بازسازی مناطق زلزله زده
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از خانه ملت، فرهاد تجری در خصوص آخرین وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه گفت: روند بازسازی با تمام مشکلاتی موجود ادامه دارد، تهیه آب آشامیدنی در روستاها، وسایل گرمایشی برای زمستان، افزایش قیمت مصالح ساختانی از جمله مشکلاتی است که در حال حاضر با آن مواجه هستیم و امیدواریم سریعاً برای آن راه‌حلی اندیشیده شود.

  نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش قیمت مصالح ساختمانی اظهار کرد: در این مناطق قیمت مصالح ساختمانی افزایش پیدا کرده و باعث ایجاد مشکل در روند بازسازی مناطق زلزله زده شده است. این موضوع در سفر معاون اول رئیس جمهور توسط مسئولین استان کرمانشاه مطرح و مقرر شده است تدابیری در خصوص افزایش کمک‌های بلاعوض و تسهیلات بانکی در نظر گرفته شود، امیدواریم با دریافت این کمک‌ها روند بازسازی باسرعت بیشتری انجام شود.

  تجری با انتقاد از عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه، گفت: متاسفانه در برخی از حوزه‌ها اقدام جدی صورت نگرفته است، از جمله احداث مساجد و اماکن مذهبی است و سازمان اوقاف و امور خیریه علی رقم، نام و مسئولیت سازمان از کمک‌های خیرین برای احداث مسجد و مکان‌های مذهبی استفاده نکرده است.

  وی ادامه داد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش‌و‌پرورش توانستند با استفاده از ظرفیت خیرین، مدارس و مراکز درمانی مناسبی احداث کنند./

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی