مدیران خودروعصر اعتبار

معاون بهره برداری توزیع نیروی برق تهران اعلام کرد:

اجرای مرحله سوم طرح پایش و ارزیابی مصرف برق ادارات در پایتخت

عصر ساختمان- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از اجرای مرحله سوم طرح پایش و ارزیابی مصرف برق ادارات، از ۲۰ مرداد ماه خبر داد.

اجرای مرحله سوم طرح پایش و ارزیابی مصرف برق ادارات در پایتخت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از میزان، کامبیز ناظریان اظهار داشت: با توجه به اعلام استانداری تهران در خصوص ادامه روند تغییر ساعت کار ادرات و ضرورت کنترل پیک بار شهر تهران در راستای پایداری شبکه تهران در فصل تابستان، مرحله سوم طرح پایش و ارزیابی مصرف برق ادارات از 20 مردادماه سال جاری از طریق 250 گروه ارزیاب، اجرا خواهد شد.

    وی ادامه داد: کنترل مصرف سیستم سرمایشی در محدوده زمانی پیک بار در کلیه ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات غیردولتی و همچنین نظارت بر بکارگیری کلیه طرح‌های مدیریت مصرف برق در سازمان‌هایی که دارای تفاهم نامه ابلاغی با اولویت بهره برداری از مولد‌های خود تامین هستند از موارد نظارتی این گروه‌ها هستند.

    یادآور می‌شود، طرح پایش و ارزیابی ادارات توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از 16 تیرماه سال جاری با توجه به مصوبه هیات وزیران و ابلاغ بخشنامه استانداری تهران مبنی بر تنظیم ساعات کار دستگاه‌های دولتی، ادارات، بانک‌ها و سایر موسسات عمومی و غیر دولتی در راستای ضرورت صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی، مدیریت مصرف برق و قطع سیستم‌های سرمایشی از ساعت 13:30، آغاز به کار کرد.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی