مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس بنیاد نخبگان استان یزد:

بهره‌گیری از تفکر نخبگان شرط موفقیت سیستم مدیریت‌شهری است

عصر ساختمان- رئیس بنیاد نخبگان استان یزد گفت: حل نیازهای فناورانه شهرداری، پیشرفت و تعالی شهر و بهبود خدمات شهری از جمله زمینه‌هایی است که می‌توان از ایده‌های نخبگان در آنها بهره برد.

بهره‌گیری از تفکر نخبگان شرط موفقیت سیستم مدیریت‌شهری است
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، سید مهدی کلانتر با اشاره به آمادگی بنیاد ملی استان یزد و مجموعۀ نخبگان بومی برای همکاری با دستگاه‌های اجرایی و مدیریتی استان، گفت: حل نیازهای فناورانه شهرداری، پیشرفت و تعالی شهر و بهبود خدمات شهری از جمله زمینه‌هایی است که می‌توان از ایده‌های نخبگانی در آنها بهره برد.

  وی سپردن مدیریت تحولات کشور به دست نخبگان دانشگاهی و حوزوی را یک اصل و مهمترین رسالت بنیاد ملی نخبگان برشمرد و افزود: با توجه به تعدد نخبگان، سرآمدان و متخصصان در یزد، این استان باید یکی از پیشرفته‌ترین استان‌های کشور باشد.

  در ادامه، صالحیان معاون خدمات شهری شهرداری یزد با اشاره به لزوم بهره‌گیری از تفکر و اندیشۀ نخبگانی، این مهم را یکی از شروط موفقیت سیستم مدیریت‌شهری دانست و گفت: حوزه خدمات شهری به عنوان وسیع‌ترین حوزه کاری شهرداری است و حدود 65 درصد فعالیت‌های شهرداری‌ را به عهده دارد؛ به همین دلیل این حوزه بیش از دیگر بخش‌ها نیازمند تعامل و همکاری با اجتماع نخبگانی است.

  وی همچنین راه ­اندازی مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری یزد را یکی از نقاط عطف و قوت مجموعه شهرداری دانست و خواستار هم‌افزایی و همکاری بیشتر نخبگان، مخترعان و مستعدان با این مجموعه شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی