مدیران خودروعصر اعتبار

تاجیکستان دروازه ورود محصولات ایرانی

اصفهان، مجری نمایشگاه بزرگ ساختمان در تاجیکستان

عصر ساختمان- فراخوان نام نویسی فعالان صنعت ساختمان کشور برای شرکت در نخستین نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان ایران در کشور تاجیکستان منتشر شد.

اصفهان، مجری نمایشگاه بزرگ ساختمان در تاجیکستان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رییس بخش خارجی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: فعالان این صنعت تا آذر می توانند برای شرکت در این نمایشگاه تخصصی به نشانی اینترنتی www.intexpo.ir مراجعه کنند.

  رزیتا مشکلانی افزود: حوزه‌های مختلف مرتبط با صنعت ساختمان ازجمله  آجر و سفال، صنعت سنگ، صنایع معدنی، کاشی و سرامیک، صنایع سرمایشی و گرمایشی، صنایع برق، الکترونیک و مخابرات، رنگ و رزین، فولاد و آهن لوله و اتصالات فلزات غیرآهنی امکان حضور در این نمایشگاه و ارائه دستاوردهای خود را دارند.

  وی تاجیکستان را نزدیک‌ترین شریک اقتصادی و سیاسی ایران در آسیای میانه و دروازه ورود محصولات و فناوری ایرانی به بازار مصرف آسیای مرکزی معرفی کرد و گفت: همچنین فعالان صنایعی همچون صنعت سیمان و گچ، تجهیزات حمل و نقل ساختمانی، عایق‌های رطوبتی، حرارتی و صوتی، مهندسین مشاور در زمینه جاده‌سازی، پل‌سـازی، سدسازی و تونل و صنایع دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه می‌توانند با حضور در این نمایشگاه تخصصی، به بررسی بازار بکر کشور تاجیکستان در حوزه‌های ساختمانی بپردازند.

  نخستین نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان ایران در هزار مترمربع فضای نمایشگاهی با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، اتاق بازرگانی تاجیکستان و سفارت‌خانه‌های دو کشور 14تا17 اسفند امسال در شهر خجند استان سغد کشور تاجیکستان برگزار خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی