مدیران خودروعصر اعتبار

عضو شورای شهر تهران

شهرک‌های اکباتان و آتی ساز هنوز سند مالکیت ندارند

عصر ساختمان- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرک هایی مانند اکباتان و آتی ساز هنوز سند مالکیت ندارند و من معتقدم نه تنها در تهران بلکه باید در کل کشور به این موضوع توجه شود.

شهرک‌های اکباتان و آتی ساز هنوز سند مالکیت ندارند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، سید محمود میرلوحی در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران گفت: متاسفانه به رغم ضرورت صدور اسناد مالکیت در شهرک ها و تاکید در برنامه های سوم و چهارم هنوز این کار انجام نشده است  به طوری که برخی شهرک‌های مهم و قدیمی نظیر آتی ساز و اکباتان با این مشکل دست به گریبان هستند.

  به گفته عضو شورای شهر تهران،  در تهران ما هنوز مشکل اسناد مالکیت شهرک ها را داریم و باید به این موضوع توجه داشته باشیم.

  وی با بیان اینکه شهرک‌های موجود در تهران عموماً بعد از دهه های مختلف ساخته شده و هنوز مسئله سند آنها حل نشده است، گفت: در حالی که از برنامه سوم به بعد بر ضرورت صدور اسناد مالکیت تاکید شده ولی در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است.

  عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: در بازدیدهایی که داشتم متاسفانه شهرک هایی مانند اکباتان و آتی ساز هنوز سند مالکیت ندارند و من معتقدم نه تنها در تهران بلکه باید در کل کشور به این موضوع توجه شود.

  میرلوحی در بخش دیگر سخنانش به روز دختر اشاره کرد و گفت: امروز 70 درصد جمعیت ما زیر 35 سال است و اگر نصفش این تعداد  دختر باشند یعنی 50 درصد جمعیت جوان ما دختران هستند.


  وی با اشاره به اینکه باید  توجه کنیم به این اتفاقی که در کشور افتاده و سهمی که امروز دختران در فناوری های علمی کشور دارند و کرسی های علمی که اختیار کردند، گفت: کشور باید خود را برای حضور هر چه بیشتر دختران در عرصه های مختلف آماده کند دخترانی که در همه سطوح جامعه موفق بوده اند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی