مدیران خودروعصر اعتبار

ترفند‌هایی برای شیک‌تر شدن دکوراسیون منزل

عصر ساختمان- داشتن اتاق خوابی با دکوراسیون شیک و خاص مورد توجه و علاقه همه افراد می باشد اما چگونه میتوانیم میز آرایش یا کمد لباسمان را دیزاین و طرح و شکل مختص به خودمان در آنها ایجاد کنیم؟ ما یک مجموعه گسترده از ایده های خلاقانه و شیک برای دکور میز آرایشی و کمد لباس جمع آوری کرده ایم تا شما از آن الهام بگیرید.

ترفند‌هایی برای شیک‌تر شدن دکوراسیون منزل
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از دکو بوم، داشتن اتاق خوابی با دکوراسیون شیک و خاص مورد توجه و علاقه همه افراد می باشد اما چگونه میتوانیم میز آرایش یا کمد لباسمان را دیزاین و طرح و شکل مختص به خودمان در آنها ایجاد کنیم؟

ما یک مجموعه گسترده از ایده های خلاقانه و شیک برای دکور میزآرایشی و کمد لباس جمع آوری کرده ایم که شما عزیزان از آن الهام بگیرید. با این ایده ها شما می توانید اتاق زیبایی با وسایل مانند: آینه، صندلی، گلدان و نورپردازی منحصر به فرد خلق کنید و احساس رضایت از فضای اطراف خود داشته باشید.

انتخاب رنگ های ملایم در کنار رنگی که به فضا انرژی می دهد باعث ایجاد حس سرزنگی و آرامش در فضا می شود، انتخاب صندلی گرد، شکل آینه دایره ی را خیلی بیشتر به نمایش می گذارد. با استفاده از چراغ های LED که نورشان در آینه منعکس می شود،جلوه ی خیره کننده ای از میز و رنگش در فضا ایجاد شده است.

انتخاب یک رنگ تیره تر در یک قسمت اتاق ویژگی منحصر به فردی در فضا ایجاد میکند. پس زمینه آبی این نقطه را از بقیه اتاق سفید رنگ جدا میکند.انتخاب اکسسوری با رنگ مسی،فضا را شیک و لوکس تر می کند.

در یک اتاق شلوغ به دنبال فشرده سازی باشید.از سطوح آینه ای استفاده کنید تا توجه به کمد ها کمتر شود.یک میز صندلی ساده انتخاب کنید تا از ایجاد فضای شلوغ و پیچیده جلوگیری کنید.

یک میز آرایش زیبا برای خودتان در اتاق بگذارید.انتخاب یک آینه بزرگ با حلقه های مسی دورش موجب ظهور حس بزرگی و عظمت، پایداری می شود.

رنگ طلایی زرق و برق زیادی در محیط ایجاد میکند.این رنگ اکثر اوقات در گروه رنگ های روز و ترند قرار دارد.

گلدان های تزئینی و سایر لوازم دیگر زیبایی خارق العاده ای به هر میزی می دهند.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی