عصر اعتبار

امروز ، همایش انبوه‌سازان مسکن و ساختمان تهران

عصر ساختمان:دومین همایش و نمایشگاه تخصصی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان تهران امروز و فردا در سالن کنفرانس‌های برج میلاد برگزار می شود.

امروز ، همایش انبوه‌سازان مسکن و ساختمان تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان » به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، این همایش قرار است بعد از ظهر امروز با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، مهدی چمران رئیس شورای عالی استان‌ها، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، غفاری دبیر کمیسیون‌های امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست و کمیسیون خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرها، حسین عبده تبریزی مشاور وزیر در امور مدیریت و تامین مالی وزارت راه و شهرسازی، محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، حبیب‌الله طاهرخانی عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرهای جدید و سایر مسئولین ذیربط برگزار می‌شود.

  اهداف این همایش دو روزه شامل این موارد است :

  تجمیع تجارب، برقراری ارتباط مستقیم با پژوهشگران پیرامون آخرین دستاوردهای علمی مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری ایران و جهان، نیازهای امروز پژوهشی کشور در حوزه مسایل عمرانی، معماری و مدیریت شهری، وضعیت و مشکلات پژوهش‌گری در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری ایران، وضعیت و مشکلات آموزش و راه‌های توسعه و بهبود شیوه‌های آموزش مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری، وضعیت و مشکلات حرفه ساخت و ساز و طراحی و مشاوره در ایران، وضعیت اخلاق حرفه‌ای و موانع تحقق آن در ایران و توان بالفعل و بالقوه دانشگاه‌های ایران در تحقق نیازهای علمی و پژوهشی مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری کشور.

  سومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی پژوهش‌های کاربردی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری در نظر دارد با برقراری ارتباط مؤثر و هدفمند با مخاطبان مرتبط با رشته عمران، معماری و مدیریت شهری، زمینه‌ساز ارتباط دو سویه صنعت و دانشگاه شود.

  معماری و ساختمان‌های آینده، پیش‌بینی بازار مسکن در سال 95 ، سیستم‌های نوین ساخت و مصالح جدید، ارزیابی عملکرد دولت یازدهم در بخش مسکن، پیشنهادات و راهکارهای علمی در جهت بهبود وضعیت مسکن در کشور، عمران و توسعه پایدار شهری، مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران، مدیریت بحران، اقلیم؛ ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی، مهندسی زلزله؛سازه و ژئوتیک، مهندسی تخریب در صنعت ساختمان، مهندسی معماری و مدیریت شهری، آینده معماری و طراحی شهری در ایران، تکنولوژی‌های نوین در مهندسی عمران و معماری داخلی و دکوراسیون در انبوه‌سازی به عنوان محورهای این همایش معرفی شده‌است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۱ روز پیش
  آرشیو