عصر اعتبار

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران:

برای اداره شهر تهران باید از آخرین راهکارها و تحولات علمی مدیریت شهری استفاده کرد

عصر ساختمان- مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: تهران دیگر کلان شهر نیست و تبدیل به یک ابر شهر شده است و باید تک تک مدیران برای اداره آن از اخرین راهکارها و تحولات علمی مدیریت شهری استفاده کنند.

برای اداره شهر تهران باید از آخرین راهکارها و تحولات علمی مدیریت شهری استفاده کرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، به همت سازمان بسیج شهرداری تهران اولین همایش علمی با عنوان بررسی چالش‌ها و ارائه راهکارهای نوین مدیریت شهری با حضور  هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، حسن رسولی عضو شورای اسلامی شهر تهران، شهرداران مناطق 9 و 17، اساتید، پژوهشگران و متخصصان امور شهری در تالار ایوان شمس برگزار شد.
  در این همایش مهدی بابایی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با بیان آن که ضرورت توجه به علم و پژوهش و تحقیق در حوزه مدیریت شهری بر کسی پوشیده نیست اظهار داشت: فضای تحقیق و پژوهش در همه فضای شهرداری تهران باید ساری و جاری شود و بر همین اساس معاونت علمی سازمان بسیح شهرداری تهران با استفاده از ظرفیت کانون نخبگان بسیجی و عقد تفاهم با 38 دانشگاه نهاد علمی و پزوهشی اقدام به بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای نوین مدیری شهری کرده است.
  مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: در پایان سال گذشته 235 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که در مدت یک ماه زمان برگزاری فراخوان، استقبال خوبی بود و پیرو ارسال این مقالات، 180 مقاله توسط کمیته علمی متشکل از اساتید, پژوهشگران و متخصصان امور شهری مورد پذیرش قرار گرفت.
  بابایی اضافه کرد: این مقالات در حوزه های فرهنگی و اجتماعی ، سلامت محیط زیست و خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، فنی عمرانی، شهرسازی و معماری، مالی و اقتصاد شهری به دبیرخانه واصل شده بود و نکته قابل توجه این است که حدود 40 درصد از مقالات، توسط کارمندان بسیجی شهرداری تهران ارسال شده بود و این این افتخاری است که بسییجانمان در این حوزه مشارکت داشتند و این می طلبد در همایش های بعدی تخصص محور تر به موضوعات شهری پرداخته شود تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک در توسعه کلانشهری مثل تهران برداریم.
  وی تصریح کرد: تهران دیگر کلان شهر نیست و تبدیل به یک ابر شهر شده است و باید تک تک مدیران برای اداره آن از اخرین راهکارها و تحولات علمی مدیریت شهری استفاده کنند.
  بابایی با تقدیر از حضور بدون چشم داشت هیئت علمی و اساتید حاضر در این همایش ابراز داشت: اساتید و هیئت علمی بدون کوچکترین چشم داشتی و با روحیه بسیجی در این همایش همکاری کردند تا با کمترین هزینه این همایش علمی را برگزار کنیم.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: در شهرداری تهران باید به گونه‌ای عمل کنیم که کارآمدی نظام اسلامی را اثبات کنیم و این اتفاق نمی افتد مگر با استفاده از توان و ظرفیت نیروهایی در تراز انقلاب اسلامی و بسیج باید به عنوان یک الگو در این عرصه حضور فعال داشته باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
  آرشیو