مدیران خودروعصر اعتبار

فقط نیم درصد آسانسورهای پایتخت استاندارد هستند

عصر ساختمان:رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با ابراز نگرانی ازنتایج بررسی‌های سازمان ملی استانداردکه حکایت از رعایت استانداردهای فنی بهره‌برداری تنها درنیم درصداز آسانسورها دارد، گفت:جان مردم درخطر است.

فقط نیم درصد آسانسورهای پایتخت استاندارد هستند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان » به نقل از مهر، اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با اشاره به گزارش سازمان ملی استاندارد درخصوص رعایت قوانین بهره‌برداری تنها در 11 آسانسور از مجموع 2300 نمونه، گفت: شورای شهر تهران با ورود به این پرونده به دنبال چاره‌اندیشی برای وضعیت نگران‌کننده آسانسورها است. او از برگزاری جلسات هم‌اندیشی شورای‌شهر با سازمان نظام مهندسی درخصوص بررسی وضعیت رعایت استانداردهای بهره‌برداری در ساختمان‌های شهر تهران خبر داد و گفت: استفاده دائمی مردم از آسانسور سبب شده تا کیفیت این تجهیزات و رعایت استانداردها از اهمیت بالایی برخوردار باشد. این عضو شورای شهر تهران با اعلام اینکه استانداردهای نصب و بهره‌برداری از آسانسور ازسوی سازمان ملی استاندارد تدوین شده است، تصریح کرد: در زمان ساخت، نظارت دقیقی بر وضعیت آسانسورها وجود دارد چراکه بررسی نحوه نصب و تایید آن ازسوی عوامل ناظر صورت می‌گیرد که با تایید گواهی آن، مجوز پایان کار ساختمان صادر می‌شود.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی