عصر اعتبار

مدیرعامل شرکت آلونک در حاشیه نمایشگاه املاک و مستغلات در گفت و گو با عصر ساختمان:

استقبال خوب مشاوران املاک از تجارت الکترونیک

عصر ساختمان- شرکت آلونک از اردیبهشت سال جاری نرم افزارهای خود را وارد بازار کرد و تا کنون استقبال خوبی از آن شده است. شاید مشاوران مسکن این نیاز را احساس کرده اند که باید از تکنولوژی های روز برای توسعه کارشان استفاده کنند.

استقبال خوب مشاوران املاک از تجارت الکترونیک
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵:۰۰

  سومین نمایشگاه املاک و مستغلات کشور روز گذشته در محل نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کرد.در این نمایشگاه مشاوران املاک و شرکت های سرمایه گذاری برای معرفی و فروش پروژه های خود حضور دارند. یکی از حوزه هایی که در حوزه املاک و مستغلات به نوعی جدید محسوب می شود ؛حضور شرکت های تجارت الکترونیک و آی تی است. شرکت آلونک از معدود شرکت های املاکی است که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کند.علیرضا اشکان مدیرعامل شرکت آلونک در حاشیه نمایشگاه املاک و مستغلات توضیحاتی در خصوص فعالیت های این شرکت به خبرنگار پایگاه خبری عصر ساختمان ارایه کرد و گفت: این شرکت با ساخت نرم افزارهایی کار را برای مشاوران املاک آسان کرده تا با استفاده از این نرم افزارها بتوانند فایل های خود را به راحتی مدیریت کنند.استفاده از نرم افزارهای آفلاین با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران به مشاوران املاک کمک می کند تا زونکن های قدیمی را که وقت، هزینه و جای بسیاری را می گرفت کنار گذاشته و با خیال راحت همه فایل ها را در گوشی موبایل خود داشته باشند.
  اشکان ادامه داد:همچنین مشاوران املاک می توانند این نرم افزار را با پنلی که برای مدیریت املاک ها توسعه داده شده و در داخل آن فایل های هوشمند وجود دارد، لینک دهند. اکنون بیش از 5 هزار مشاور از این نرم افزار استفاده می کنند.
  وی از ساخت اپلیکشین های اندرویدی مخصوص خریداران خبر داد و اظهار داشت: در این نرم افزار مشاوران می توانند فایل های خود را آگهی کرده و خریداران با مراجعه به این نرم افزار، پیشنهادهای آلونک را دریافت کنند.تمایز این سامانه با دیگر سامانه ها در ایجاد اعتماد بین خریداران است. زیرا فقط با مشاوران معتمد هر محله کار می کنیم و به همین دلیل فضا برای بازیگوشی مشاوران دیگر کم می شود.همچنین فعالیت تمام نرم افزارها زیر نظر روسای آن ها انجام می شود.
  اکثرا کسانی که در حوزه مشاوران املاک فعالیت می کنند از روش های سنتی استفاده می کنند. مدیرعامل شرکت آلونک در پاسخ به این که میزان استقبال فعالان این حوزه از تجارت الکترونیک چیست؛ تصریح کرد: شرکت آلونک از اردیبهشت سال جاری نرم افزارهای خود را وارد بازار کرد و تا کنون استقبال خوبی از آن شده است. شاید مشاوران مسکن این نیاز را احساس کرده اند که باید از تکنولوژی های روز برای توسعه کارشان استفاده کنند.با توجه به رقابتی تر شدن فضا استفاده از روش های جدید و به روز برای حضور موفق در بازار الزامی است.کار خود را با منطقه یک شروع کردیم و در این راه به موانعی برخوردیم اما در مجموع توانستیم موفق شویم.نرم افزار مختص خریداران نیز 15 اسفند ماه راه اندازی و راهی بازار می شود.
  وی درخصوص سومین نمایشگاه املاک و مستغلات تصریح کرد:حضور شرکت های خارجی و نیز شرکت های بزرگ داخلی به اعتبار نمایشگاه افزوده و استقبال از آن چیزی که انتظارش را داشتم بیشتر است.
  اشکان افزود: خوشبختانه شاهد حمایت رئیس اتحادیه مشاوران املاک از این نمایشگاه بودیم و از شرکت هایی که تازه وارد این حوزه شده اند با روی باز استقبال کردند.چناچه این حمایت ها ادامه دار باشد قطعا برگزاری نمایشگاه های این چنینی تاثیر مثبتی بر روند بازار خواهد گذاشت.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۶ روز پیش
  آرشیو