مدیران خودروعصر اعتبار

اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکی

عصر ساختمان- رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: تخلیه خوابگاه های استیجاری این دانشگاه با هدف اسکان دانشجویان در خوابگاه های تملیکی صورت می گیرد.

اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه های تملیکی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از میزان، محمدتقی احمدی در نشست شورای دانشگاه با اشاره به تجمعات اخیر برخی از دانشجویانی که مشمول جابجایی خوابگاهی بودند، گفت: سیاست دانشگاه این است که خوابگاه‌ها از حالت استیجاری درآمده و تمرکز بر خوابگاه‌های تملیکی صورت گیرد.

  وی افزد: برنامه داریم بتوانیم با تاسیس چند خوابگاه جدید، ظرفیت زیرساخت خوابگاهی را به حالت قابل قبولی برسانیم.

  رئیس دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: ما در حال توسعه ظرفیت‌های خوابگاهی هستیم تا با تخلیه خوابگاه‌های استیجاری که عمدتا در فواصل دورتری از دانشگاه اجاره داده شده بودند، مشکلات فرهنگی و رفاهی دانشجویان را به حداقل برسانیم.

  احمدی اظهار داشت: امسال با اعلام قبلی به دانشجویان قرار بر این شد تا یکی از خوابگاه‌های استیجاری که دارای مشکلات زیرساختی بود تخلیه و تحویل شود تا دانشجویان بتوانند در خوابگاه‌های جدیدی ساکن شوند.

  وی عنوان کرد: براین اساس از ظرفیت‌های خالی سایر خوابگاه‌ها استفاده کنند که متاسفانه برخی از افراد خاص در این خصوص مخالفت کردند تا همانند گذشته این رویه با آرامش و روش منطقی صورت نگیرد و مساله را دچار فراز و نشیب کردند.

  رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: این افراد سعی کردند در جامعه دانشگاهی ایجاد تشنج کنند که قطعا این موضوع با گفتگو و روش منطقی حل و فصل خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی