مدیران خودروعصر اعتبار

فرماندار ثلاث‌باباجانی:

روند بازسازی مناطق زلزله‌زده مطلوب است

عصر ساختمان- فرماندار ثلاث باباجانی روند بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان را مطلوب توصیف کرد.

روند بازسازی مناطق زلزله‌زده مطلوب است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، صادق خدادادی بابیان اینکه پرونده تمام واحدهای احداثی شهر تازه آباد پس از ارزیابی توسط بنیادمسکن برای صدور پروانه به شهرداری ارسال شده، اظهار کرد: در شهر ازگله نیز بنیاد مسکن متولی صدور پروانه واحدهای احداثی است.

  وی افزود: درشهرستان ثلاث باباجانی مجموعا چهار هزار و 493 واحد احداثی و شش هزار و 245 واحد تعمیری وجود دارد.

  فرماندار ثلاث باباجانی روند بازسازی در مناطق زلزله زده این شهرستان را مطلوب توصیف کرد وگفت: خوشبختانه بانک ها برای بازسازی واحدهای احداثی شهرستان پای کار هستند و تاکنون نیز با مشکل چندانی مواجه نشده ایم.

  وی تاکیدکرد: تا کنون هزار و 700 مورد جمع آوری کانکس و چادر داشته ایم که به معنای اسکان دائمی خانوارهای ساکن در این کانکس ها و چادرها است.

  خدادادی اضافه کرد: بنیاد مسکن استان کردستان به عنوان معین شهرستان ثلاث باباجانی در بحث جمع آوری نخاله های ساختمانی، دپو و تسطیح اقدامات خوبی انجام داده است.

  وی در ادامه درخصوص اقدامات بهداشتی در مناطق زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی عنوان کرد: از هفته پیش بحث سم پاشی به منظور پیشگیری از بیماری سالک درشهرها و روستاهای این شهرستان آغاز شده و تاهفته آینده به اتمام خواهد رسید.

  فرماندار ثلاث باباجانی یادآورشد: همچنین دامپزشکی نیز محل نگهداری دام ها و انبارهای علوفه را در روستاها بصورت مرتب سم پاشی می کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی