مدیران خودروعصر اعتبار

پرداخت وام ۵۰میلیون تومانی مسکن به فرهنگیان

عصر ساختمان- مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره به تسهیلات رفاهی برای فرهنگیان از پرداخت وام ۵۰ میلیونی مسکن به فرهنگیان خبر داد.

پرداخت وام ۵۰میلیون تومانی مسکن به فرهنگیان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ گودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، با بیان اینکه وظیفه اصلی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است،اظهار کرد: در اسکان نوروزی فرهنگیان با وجود 12هزار مدرسه در قالب100 هزار کلاس درس، 707 پایگاه اسکان انجام شد.

  وی افزود: برپایی نمایشگاه های بومی و محلی در 707 پایگاه، استفاده از سیستم نوبت دهی، کنترل روزانه وضعیت پذیرش، توسعه نظارت‌های همه جانبه به طور ابتکاری انجام شد.
  رضایت 83درصدی فرهنگیان از مراکز اسکان

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره به رضایت 83درصدی فرهنگیان از مراکز اسکان تصریح کرد: سیاست تقویت و توسعه مراکز آموزشی و رفاهی همچنین بهبود وضعیت درمانی فرهنگیان است و بازنگری در بیمه تکمیلی خواهیم داشت تا با حداقل فرانشیز کار انجام شود.

  وی بیان کرد: مدیریت بهره وری از دیگر سیاست های کلان است و شعار پشتیبانی و رفاه سه کلید واژه معیشت، مسکن و درمان است؛ مهم ترین برنامه در سال جاری راه اندازی باشگاه رفاهی و حمایتی پیشکسوتان است که اکنون در 10 استان در حال فعالیت است و تا پایان هفته معلم پنج استان دیگر هم تحت پوشش قرار می گیرند.

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی از اعطای وام 50میلیونی مسکن به فرهنگیان از ماه های آینده خبر داد و عنوان کرد: علاوه بر آن 1500میلیارد وام کم بهره برای معلمان در نظر گرفته شده است.

  کریمی‌فر با بیان اینکه آماده‌سازی و ساماندهی نظام نامه رفاهی فرهنگیان در حال آماده‌سازی است، تصریح کرد: این نظام نامه شامل 186 برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است که تقویت خانه‌های معلم، بهبود بیمه تکمیلی مورد توجه است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی