عصر اعتبار

شهردار تهران در جمع خبرنگاران:

فردا دلایل استعفایم را توضیح می‌دهم

عصر ساختمان- شهردار تهران با بیان اینکه فردا دلایل استعفایم را توضیح می‌دهم گفت:اعضای شورا هنوز همه حرف های مرا نشنیده اند.

فردا دلایل استعفایم را توضیح می‌دهم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، محمدعلی نجفی در جمع خبرنگاران در خصوص استعفای خود، گفت: فردا در جلسه شورا موضوع استعفا بررسی می‌شود و توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

  وی در پاسخ به این پرسش که برخی از اعضا اصرار دارند که استعفای شما را نمی‌پذیرند گفت: آنها همه حرف‌های من را نشنیدند.

  شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که چرا اصرار به استعفا دارید، گفت: اصل انگیزه من داشتن فرصت برای معالجه است در حین معالجه اگر کار کنم 3 الی 4 ماه کار شهرداری با رکود و رخوت مواجه خواهد شد.

  وی در ادامه گفت: دلم نمی‌خواهد در حال حاضر که شهرداری آمادگی برای حرکت سریع پیدا کرده است و در بعضی مواقع آمادگی برای پرش پیدا کرده است  بیماری و کم‌کاری من خدای ناکرده رکود و سستی در کار شهرداری ایجاد کند.

  به گفته نجفی، اصلی‌ترین مسأله معالجه و بیماری است و این هم نظر پزشکان است البته دلایل مشدد هم وجود دارد.

  وی در پاسخ به این پرسش که چند ماه مرخصی بگیریم و بعد از درمان دوباره به سر کار خود برگردیم، گفت: روحیه افراد متفاوت است ولی در مدیریت واقعاً این کار را نمی‌پسندم کسی مسئول و مدیر است و نتواند آن طور که باید و شاید مسئولیتش را به اجرا بگذارد و دیگران کار آن را انجام دهند. آن سیستم که من 3 الی 4 ماه مرخصی بگیرم و دیگران کار من را انجام دهند خیلی مورد قبول نیست و در شهرداری تهران هم فکر نمی‌کنم عمل کند البته در شهرداری افراد خیلی خوبی هستند که می‌توانند عهده‌دار مسئولیت شوند.

  وی ادامه داد: با کاری که ما شروع کرده‌ایم بخشی از راه را من آمده‌ام ادامه مسیر را فرد دیگری طی کند چون افراد شایسته‌ای وجود دارد ضرورت نیست که من 3 الی 4 ماه مرخصی بگیرم و در عین حال اسم شهردار برای من باقی بماند.

  نجفی در پاسخ به این پرسش که با رفتن شما دوباره تغییراتی در بدنه شهرداری رخ می‌دهد و کارها به تعویق می‌افتد و همین‌طور حجت معاون شهرسازی شما اعلام کرده که او هم شهرداری  را ترک می‌کند، گفت:شورا که تغییر نکرده گرایش و سلیقه هم تغییر نکرده است اگر شهرداری انتخاب کند همین مسیر و برنامه را طی می‌کند لذا فکر نمی‌کنم تغییراتی که با آمدن من در شهریور رخ داد در آمدن فرد جدید همان سطح تغییرات رخ دهد.

  وی بیان کرد: فکر کنم شورا شهرداری را انتخاب کند که حداقل تغییرات را بدهد البته تیم ‌آماده است زیرساخت‌ها نیز نسبتاً فراهم است. فرد جدید می‌تواند به راحتی فعالیت کند حالا یک نفر یا دو نفر جابه‌جا شوند خیلی فرقی در این وسعت کار نمی‌کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو