عصر اعتبار

هتل‌های پرنده ! یا هواپیمای مجلل ؟

عصر ساختمان: در سوئیت های لوکس هواپیماها با پیش خدمت های شخصی آماده به خدمت، سخت است بگوییم که در اتاق هتل نشسته اید یا هواپیما. در این جا می خواهیم به معرفی برخی از مجللترین سوئیت های هواپیماها بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

هتل‌های پرنده ! یا هواپیمای مجلل ؟
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳:۰۰
 • هواپیمایی آسیانا
 • هواپیمایی آل نیپون ایرویز
 • هواپیمایی ایر فرانس
 • هواپیمایی اتحاد
 • هواپیمایی امارات
 • هتل‌های پرنده ! یا هواپیمای مجلل ؟

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در سوئیت های لوکس هواپیما ها با پیش خدمت های شخصی آماده به خدمت، سخت است بگوییم که در اتاق هتل نشسته اید یا هواپیما. در این جا می خواهیم به معرفی برخی از مجللترین سوئیت های هواپیماها بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

هواپیمایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور اولین و تنها شرکت هواپیمایی تجاری است که دارای سوئیت های مجلل و امکان تبدیل فضای کابین به تخت دو نفره است.

امکانات: منوی غذای عالی، کارد و چنگال برند گیونچی، صفحه نمایش ال سی دی 23 اینچ و سرویس مرتب سازی سرویس خواب.

هواپیمایی اتحاد

شرکت هواپیمایی اتحاد در ماه دسامبر سوئیت های "The Residence” خود را ارائه داد. این سوئیت ها دارای اتاق خواب، اتاق نشیمن و حمام خصوصی هستند.

امکانات: تلویزیون های صفحه تخت 32 اینچ، دوش حمام، ملافه های پنبه ای مصری و یک پیش خدمت شخصی در حین پرواز.

هواپیمایی ایر فرانس

کابین های  La Premiere شرکت هواپیمایی ایر فرانس در حین اینکه زیبا، مرتب و شیک هستند، دارای کمد شخصی و پرده های ضخیم برای مهیاسازی فضای خصوصی می باشند. این کابین ها مجهز به صندلی های متحرک نیز هستند.

امکانات: چراغ مطالعه کنارتخت، تلویزیون 24 اینچ با صفحه نمایش لمسی، و صندلی هایی که به راحتی تبدیل به تخت می شوند.

هواپیمایی کوانتاس

کابین های درجه یک هواپیمایی کوانتاس دارای فضای درونی بسیار مدرن و مجلل هستند. این کابین ها مجهز به صندلی های متحرک هستند، شما می توانید صندلی را در حالت عادی و به سمت جلوی هواپیما تنظیم کنید و یا آن را برگردانید و به تخت تبدیلش کنید.

امکانات: تخت خوابهای پوشیده با پوستین، ال سی دی های لمسی، لوازم بهداشتی و لباس خواب های پنبه ای.

هواپیمایی آل نیپون ایرویز

سوئیت های مربعی آنا که از اتاقهای ژاپنی الهام گرفته شده اند، راحتی و نظم را به حد اعلای خود رسانده اند و شما را به آویزان کردن لباسها، جاسازی چمدانها و وسایل شخصیتان در کمال آرامش و راحتی دعوت می نمایند. همچنین تشک های این کابین ها به گونه ای است که برای راحتی بیشتر از فشار بر روی بدنتان می کاهند.

امکانات: ملافه هایی با الیاف تیجین، بالش های مخصوص Angel Float  ،تلفن های ماهواره ای بین المللی، میز غذاخوری قابل تنظیم، هدفون های ضد نویز، و تلویزیون های ال سی دی 23 اینچی.

هواپیمایی آسیانا

کابین های درجه یک هواپیمایی آسیانا دارای دو در هستند و به خاطر مجهز بودن به اولین تلویزیونهای 32 اینچ شخصی به خود می بالند. افرادی که از لیست غذاهای محدود هواپیماها بیزار هستند در این هواپیما خیالشان راحت باشد زیرا منوی غذایی آن شامل غذاهای فرنگی، کره ای، ژاپنی و چینی می باشد.

امکانات:  مینی بار شخصی، تلفن ماهواره ای، لوازم آرایش برند بولگاری، لوازم تحریر و نورپردازی خاص که خوابیدن زیر ستاره ها را برای شما تداعی می کند.

هواپیمایی امارات

امارات اولین شرکت هواپیمایی است که دارای کابین های درجه یک با درهای کشویی است و به همین خاطر است به یکی از پیشروهای سفر لوکس تبدیل شده است. این کابین ها جادار و راحت هستند، و از خدمات این هواپیما تبدیل صندلیتان به یک تخت کامل با تشک واقعی می باشد.

امکانات: مینی بار،میز توالت مخصوص با نور قابل تنظیم ،کمد شخصی، دسترسی به حمام و سونا، تلویزیون با صفحه لمسی و امکان سفارش غذا.

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی
رویداد ها در یک نگاه
 • هفته نامه
 • هفته نامه
 • هفته نامه
 • هفته نامه عصر ساختمان
 • هفته نامه عصر ساختمان
 • ماهنامه ساختمان
 • ماهنامه عصر ساختمان
 • عصرساختمان
 • عصرساختمان
آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
آرشیو