مدیران خودروعصر اعتبار

کارشناس فروش شرکت آروین بخار:

بانک‌ها تسهیلات را تسهیل کنند

عصر ساختمان- «‌مونا یوسفی» کارشناس فروش شرکت آروین بخار در خصوص زمینه و سابقه فعالیت این شرکت اظهار داشت: «شرکت آروین بخار از سال ۱۳۷۳ در زمینه تولید بویلرهای صنعتی‌، دیگ‌های بخار، روغن داغ، آبگرم‌، مخازن‌ها و مبدل‌های حرارتی فعالیت می‌کند. بیش از ۱۰سال به کشورهای حوزه خاورمیانه و راه ابریشم محصولات خود را صادر می‌کنیم. تولیدات این شرکت بر اساس تقاضاهایی که مشتریان دارند متفاوت است، از بویلر تا مبدل‌های حرارتی‌،مخازن تحت فشار، اکونومایزر‌،دی اریتور و... »

بانک‌ها تسهیلات را تسهیل کنند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، یوسفی افزود: «در داخل و خارج از کشور با استقبال خوبی در زمینه خدمات‌رسانی ‌مواجه شدیم و در چندین استان نمایندگی فعال داریم و خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. در سال گذشته میزان فروش کمی راکد بود، اما خدا را شاکریم که آن را پشت سر گذاشتیم و نسبت به سایر شرکت‌ها وضعیت خوبی را پیش رو داریم.»

    کارشناس فروش شرکت آروین بخار با اشاره به استقبال خوب از محصولات، خاطر نشان کرد: « شرکت ما کوره‌هایی می‌سازد که چین‌دار است و ما جزء معدود شرکت‌هایی هستیم که در ایران این کوره را می‌سازند و این برای ما یک مزیت محسوب می‌شود. با استفاده از این کوره‌ها راندمان کار بالاتر رفته و دیگ زودتر به آن دمایی که می‌خواهند می‌رسد و دمای بخار خروجی پایین آمده و نیزفشار کمتری به مشعل وارد می‌کند و مصرف سوخت را نیز کاهش می‌دهد. محصولات ما از صفر تا صد تولید شرکت خودمان است و متعلقات جانبی به درخواست مشتری خارجی تهیه می‌شود.»

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی