مدیران خودروعصر اعتبار

دست نیافتنی ترین بازارهای مسکن در جهان

عصر ساختمان:هر چند در مباحث اقتصادی از تبدیل شدن ملک به کالای پرارزش و سرازیر شدن پول به سمت سرمایه گذاری در این حوزه استقبال نمی شود اما به هرترتیب امروز مسکن کالایی با ارزش در سراسر جهان است.

دست نیافتنی ترین بازارهای مسکن در جهان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از پول نیوز، مسکن همواره یکی از مهمترین و یا بهتر بگوئیم پرمخاطب ترین بازارهای فعال در سطح جهان را به خود اختصاص داده است. این بازار از لوکس ترین تا ساده ترین املاک و مستغلات را در خود جای داده و پیوسته برای تمام بخش ها نیز با استقبال و تعدد مشتری مواجه است. قطعا این رونق از نیاز اولیه انسان به تهیه سرپناه و همچمنین تبدیل ملک به یک سرمایه گذاری مطمئن در سراسر جهان، حاصل می شود.

  هر چند در مباحث اقتصادی از تبدیل شدن ملک به کالای پرارزش و سرازیر شدن پول به سمت سرمایه گذاری در این حوزه استقبال نمی شود اما به هرترتیب امروز مسکن کالایی با ارزش در سراسر جهان است اما در این میان برخی نقاط هستند که قیمت مستغلات در آنها رکوردهای جهانی را در اختیار دارند و از آنها به عنوان دست نیافتنی ترین های بازار نام می برند.

  در ادامه مطلب امروز و با توجه به آخرین گزارش های بین المللی منتشر شده، نگاهی خواهیم داشت به دست نیافتنی ترین بازارهای مسکن در جهان، با ما همراه باشید.

  در این بررسی نسبت هایی میان قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار در مناطق مختلف ارائه شده که طبقه بندی آن عبارتند از: نسبت دو بخش در محدوده 3 و کمتر از آن در گروه "دست یافتنی ها" قرار دارد. از محدوده 3.1 تا ردیف 4 در گروه "نسبتا دست یافتنی یا حد وسط" قرار می گیرد. از محدوده 4.1 تا ردیف 5 در گروه " دست نیافتنی ها" قرار داشته و از محدوده 5.1 تا ردیف 6 و بالاتر از آن در گروه " شدیدا دست نیافتنی" قرار خواهد گرفت.

  لس آنجلس، آمریکا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 8.1

  سن دیگو، آمریکا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 8.1

  لندن، انگلیس

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 8.5

  سان فرانسیسکو، آمریکا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 9.4

  سن خوزه، آمریکا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 9.7

  ملبورن، استرالیا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 9.7

  آوکلند، نیوزلند

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 9.7

  ونکوور، کانادا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 10.8

  سیدنی، استرالیا

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 12.2

  هنگ کنگ

  نسبت قیمت مسکن به قدرت خرید خانوار: 19

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی