مدیران خودروعصر اعتبار

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:

لزوم توجه جدی‌تر شهرداری به ساختمان‌های ناایمن

عصر ساختمان- عضو شورای شهر تهران بر لزوم توجه جدی‌تر شهرداری به ساختمان‌های ناایمن تاکید کرد.

لزوم توجه جدی‌تر شهرداری به ساختمان‌های ناایمن
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، حجت نظری، در چهل و سومین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پس از دستور خود با اشاره به آتش سوزی  در ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو تلاش آتش نشانان در ساختمان را قابل تقدیر دانست و گفت: گاهی مشاهده می‌شود درباره ساختمان های نا ایمن بی توجهی می شود که این بی توجهی در خصوص ساختمان های نیمه فرسوده برای شهروندان و نیروهای امدادی خطراتی را به همراه دارد که می توان به ساختمان پلاسکو به عنوان یک نمونه اشاره کرد.

  وی از شهرداران مناطق خواست نسبت به اجرای بند 14 قانون 55 شهرداری ها درباره ساختمان های نا ایمن بیش از پیش توجه داشته باشند.

  نظری در ادامه به آلودگی هوای تهران و عدم تعطیلی ادارات اشاره کرد و  ادامه داد: گاهی بنظر می‌رسد دولت یازدهم برای اثبات اینکه همه کارهای دولت گذشته غلط بوده است در شرایط خطرناک هم دربرابر تعطیلی ادارات مقاومت کند.

  نظری با اشاره به نقص فنی در مترو  تهران افزود: متوجه شدم که خط مترو تجریش_کهریزک دچار نقص فنی شده است ،در شرایطی که شهروندان از استفاده از خودروی شخصی محروم‌اند و حمل و نقل عمومی هم دچار اشکال است، دولت باید ادارات را تعطیل کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی