مدیران خودروعصر اعتبار

بروز آتش سوزی در کارگاه شیرینی پزی

عصر ساختمان- آتش سوزی یک کارگاه شیرینی پزی در بازار پاچنار، با حضور به موقع نیرو‌های آتش نشانی به خیر گذشت.

بروز آتش سوزی در کارگاه شیرینی پزی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از میزان، همزمان با رخداد این حادثه و تماس شهروندان با سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 7 و 4 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 7:03 صبح امروز، خود را به خیابان خیام شمالی، ابتدای بازار پاچنار رساندند.

  هوشنگ واحد پور افسر آماده منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران، در این باره گفت: یک کارگاه شیرینی پزی 480 متر مربعی که در قسمت زیر زمین یک ساختمان دو طبقه مسکونی قرار داشت، دچار آتش سوزی شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به اطراف بود.

  وی افزود: با توجه به اینکه در هنگام بروز آتش سوزی درب کارگاه بسته بود، نیرو‌های آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق و گاز ساختمان را قطع کرده و به وسیله تجهیزات مخصوص، درب ورودی کارگاه را گشودند و پس از مجهز شدن به دستگاه‌های تنفسی، با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده، مشغول مهار زبانه‌های آتش شدند.

  افسر آماده منطقه پنج عملیات آتش نشانی، ادامه داد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و نیرو‌های آتش نشانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شعله‌های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند و از ایجاد خسارت بیشتر، جلوگیری به عمل آوردند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی